Отборът на Цървена Звезда е на път да разочарова напълно своите уникални фенове. След като Лудогорец отне мечтата им за участие в Шампионската лига, на път да ги отдалечи от груповата фаза на Лига Европа е и селекцията на Сасуоло.

„Неровердите“ изиграха изключителен мач на своя „Мапеи Стейдиъм“, разбивайки прехваления сръбски гранд с 3:0. Момчетата на Еузебио Ди Франческо се възползваха максимално от грешките в отбрана на западните ни съседи и наказаха стража Кахриман с цели три попадения.

Тон за разгрома даде звездата на италианците – Доменико Берарди, който бе точен в  17-ата минута. Малко по-късно въпросният асистира на Политано, удвоил 240 секунди преди почивката. Класиката пък бе оформена от френския стрелец Дефрел.

Новата загуба на Звезда до голяма степен може да доведе и до уволнението на техния наставник Миодраг Божович.

САСУОЛО – ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА 3:0