Фрайбург записа победа с 3:2 като гост срещу Олимпиакос в атрактивен мач от група "А" на Лига Европа.

Гостите започнаха добре и взеха ранен аванс в 9-ата минута, когато Роланд Шалай използва грешка на Николас Фрейре. Олимпиакос изравни в 40-ата минута с гол на Аюб Кааби след центриране на Родиней.

Уест Хем - Бачка Топола 3:1 в мач от Лига Европа

Бачка Топола изпоти Уест Хем в Англия

Вижте подробности

Фрайбург отново взе преднина в резултата в продължението на първото полувреме след дузпа, изпълнена от Винченцо Грифо.

Във втората част Олимпиакос успя да изравни на 2:2 с втори гол на Аюб Кааби, а в края на мача, в 86-ата минута, Максимилиан Филип реализира за Фрайбург и германците грабнаха пълния актив от точки.

След тази победа, Фрайбург ще бъде домакин на Уест Хем в следващия кръг, докато Олимпиакос ще гостува на Бачка Топола.