Дейли Блинд отстъпва мястото си на Валенсия.

88′

Гацкан опита да стреля от дитанция от воле, но Ромеро спаси без проблем.

81′

Борбата продължава, а прави впечатление, че домакините правят опити да стигнат до пълен обрат, вместо да се затворят и задоволят с равенството преди реванша на "Олд Трафорд".

78′

Пореден жълт картон - този път за Андер Ерера.

76′

Добро центриране на Блинд, но Фелайни се размина с топката пред вратарското поле.

74′

Отлична атака на руснаците, но удар на Калачев от дъгата на наказателното поле излиза в аут.

74′

Бухаров отстъпва мястото си на Азмун.

73′

Жълт картон за Калачев.

67′

Марсиал влиза на мястото на Мхитарян.

64′

Руснаците вече са по-активният отбор след изравняването, а и като цяло от началото на второто полувреме, а удар на Ерохин минава встрани от вратата на Ромеро.

58′

Жълт картон за Нобоа.

53′

ГООООЛ ЗА РОСТОВ! Домакините изравняват, след като Бухаров пое на гърди топката след страхотен дълъг пас, и от движение пред вратарското поле изравни - 1:1!

50′

Руснаците започват второто полувреме по-навито и амбицирано, което доведе до по-трайно присъствие на домакините в половината на съперника.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първите 45 минути от мача.

43′

Жълт картон за Бухаров.

42′

Попадението даде допълнителна увереност на играчите на Жозе Моуриньо, които разиграват далеч по-спокойно и точно в половината на съперника.

35′

ГООООЛ ЗА МАНЧЕСТЪР! Хенрих Мхитарян повежда в резултата, след като получи топката от Ибрахимович от аутлинията, за да може арменецът от близка дистанция да вкара за 1:0!

32′

Юнайтед продължава да е по-активният тим, но въпреки това руснаците нямат до момента никакви проблеми с атаките на "червените дяволи".

27′

Теренът си казва думата, поради което удар на Ибрахимович минава прекалено, прекалено далеч от целта.

25′

Жълт картон за Гацкан.

21′

Жълт картон за Мхитарян.

18′

Добра атака на руснаците с по едно докосване изведе Бухаров отляво в наказателното поле, но ударът на последния бе блокиран от Смолинг.

17′

Гранат излиза принудително, на негото място се появява Терентиев.

12′

Атака на Юнайтед по десния фланг доведе до центриране на далечната греда, където Ибрахимович се опита да играе с глава, попречвайки на свой съотборник, който бе в по-добра позиция.

10′

Домакините постепенно успяха да отбият първоначалния натиск на играчите на Юнайтед, изнасяйки събитията в центъра на терена, където преобладават здрави единоборства за всяка топка.

5′

Както и се очакваше, теренът е в доста окаяно състояние, което видимо пречи на по-техничните футболисти в състава на Юнайтед.

2′

Юнайтед започва с натиск в първите секунди на двубоя, но удар на Погба е блокиран от защитник на руснаците.

1′

25. Валенсия

Руският Ростов се надява да продължи Приказката през тазгодишната кампания в евротурнирите - първо влизайки в групите на Шампионска лига, а след това с продължаването в елиминациите в Лига Европа.

В миналия кръг руснаците се справиха безкомпромисно със Спарта (Прага), но сега на пътя им е кандидатът за трофея в турнира - Манчестър Юнайтед.

"Червените дяволи" едва ли ще подходят небрежно към срещите с Ростов, предвид факта, че носителят на отличието в Лига Европа взима квота за Шампионска лига.

Юнайтед съвсем не е сигурен за участие в най-престижния турнир, тъй като се намира на 6-а позиция в шампионата на Англия, а през уикенда направи равен у дома с Борнемут.

Дали на тежкия терен в Ростов домакините ще сътворят първата крачка към чудото, ще разберем след 20,00 часа, когато е началото на срещата.

Ето на какъв терен ще се играе 1/8-финалният мач в Лига Европа между Ростов и Манчестър Юнайтед! (СНИМКА)

Според представителя на УЕФА притесненията на Жозе Моуриньо за контузии са неоснователни