МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Е НА ПОЛУФИНАЛ В ЛИГА ЕВРОПА!

120′

КРАЙ И НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

118′

Добро взаимодействие между Хенрих Мхитарян и Антони Марсиал, но французинът бе в положение на засада.

113′

Силни минути за възпитаниците на Жозе Моуриньо, които опитват да се доберат до 3-то попадение.

108′
107′

ГООООООООООООООООООООООЛ! Юнайтед стъпва на полуфинал с единия крак, след брилянтно изпълнение на Маркъс Рашфорд!

105′

Начало на второто продължение! Ако равенството се запази, полуфиналистът в Лига Европа ще бъде определен след изпълнение на дузпи.

105′

Край на първото продължение! Резултатът на "Олд Трафорд" все още е 1:1.

102′

Жозе Моуриньо приканва футболистите си да пресират повече съперника.

Снимка 289622

101′

Гол на Пол Погба бе отменен заради нарушение на Фелайни срещу защитник на Андерлехт.

96′

Денис Апиа е санкциониран заради грубо влизане в краката на Маркъс Рашфорд.

95′

Прекрасен пробив на Хенрин Мхитарян, но двамата с Рашфорд не успяха да се разберат. Още една неуспешна атака на сметката на Юнайтед.

92′

Атрактивно изпълнение от Пол Погба! Халфът опитва удар със задна ножица, но топката се отбива в крака на Спаич.

91′

На мястото на Златан Ибрахимович, който е сменен принудително заради контузия, се появява Антони Марсиал.

90′

АЛБЕРТО МАЙЕНКО ДАВА НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90+2′

В редовното време срещата завърши 1:1. Следват продължения на "Олд Трафорд"!

90′

Две добавени минути на редовното време.

89′

Нова прекрасна възможност за Юнайтед! Ибрахимович подаде на включващия се на скорост Рашфорд, но той не успя да насочи топката в очертанията на вратата.

85′

Златан Ибрахимович се откъсна в центъра и подаде на Погба, който намери добре позиционирания пред вратата Рашфорд, но флагът на страничния съдия бе вдигнат. И при тази засада останаха съмнения, тъй като Маркъс се намираше на една линия със защитниците на Андерлехт.

82′

Златан Ибрахимович отново пропиля чудесна възможност за Юнайтед... Ударът му не беше точен и мина много встрани от вратата.

80′

Последни 10 минути на редовното време! Андерлехт получи правото да изпълни свободен удар, но топката попадна право в ръцете на Серхио Ромеро.

73′

При резултат 1:1 полуфиналистът в Лига Европа ще бъде решен след две продължения по 15 минути.

71′

Нов пропуск за Манчестър Юнайтед... Златан Ибрахимович пропиля златна възможност за "дяволите", след като стреля в ъгъла на вратаря, който блокира удара с крак.

69′

Познати лица по трибуните на "Олд Трафорд". Бившият вратар на Юнайтед - Петер Шмайхел и синът му - Каспер наблюдават отблизо срещата.

Снимка 289615

66′

Маруан Фелайни е бурно освиркан от феновете на Андерлехт.

64′

Николае Клаудиу Станчу влиза в игра на мястото на Софиан Хани.

64′

Кипчу е заменен от Масимо Бруно.

63′

Маркъс Рашфорд успя да отправи удар от границата на наказателното поле, но топката не премина през защитниците, които бяха добре пласирани пред вратата на Рубен. Все пак Юнайтед си спечели корнер.

62′
Снимка 289590

61′

Жозе Моуриньо променя схемата на игра на Юнайтед и "червените дяволи" вече ще атакуват Андерлехт с двама нападатели.

60′

Маруан Фелайни заменя Джеси Лингард.

55′

Антонио Валенсия видя открилия се Златан Ибрахимович и с чудесен далечен пас успя да намери шведа, който бе в добра позиция да стреля. Точно преди да успее да изпълни удара, страничният съдия вдигна своя флаг, но останаха съмнения дали нападателят бе в засада.

49′

Чудесен шанс за Манчестър Юнайтед! Люк Шоу успя да премине през защитата на Андерлехт и да подаде на Джеси Лингард, но той се размина с топката точно пред вратата на Рубен и не успя да се възползва от създалата се голова възможност.

46′

анкета

Ще успее ли Манчестър Юнайтед да се класира на полуфинал в Лига Европа?

Виж резултати

Да, Юнайтед ще победи Андерлехт. 77.5%

Не, Андерлехт ще изненада Манчестър. 5.0%

Не ме интересува. 7.5%

Полуфиналистът ще бъде излъчен след изпълнение на дузпи. 10.0%

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ НА ДВУБОЯ!

45+2′

Двата отбора се оттеглят на почивката при резултат 1:1!

45′

Още 2 минути футбол на "Олд Трафорд".

43′

Разочароващо изпълнение от Мхитарян... Арменецът получи чудесен пас от Пол Погба и отправи директен удар от границата на наказателното поле, но топката мина много над вратата.

40′

И Люк Шоу опита да запише името си сред голмайсторите, но отново вратарят на Андерлехт е безпогрешен.

36′

След чудесна солова акция, Маркъс Рашфорд нанесе силен удар към левия ъгъл на вратата на Андерлехт, но Рубен спаси.

33′
32′

ГОООЛ! Софиан Хани връща интригата в мача, след като отбелязва изравнително попадение!

29′

Тилеманс бе човекът, който застана зад топката при изпълнението на свободния удар, но стреля право в ръцете на Серхио Ромеро. Какъв шанс за Андерлехт да изравни резултата...

28′

Нарушение в полза на Андерлехт. Белгийците получават шанс да изпълнят свободен удар.

26′

Защитата на Юнайтед изпусна Дендонкер и той остана непокрит пред Ромеро, но ударът му мина покрай вратата.

25′

Силни минути за отбора на Андерлехт. Футболистите на Рене Вайлер са се настанили удобно в полето на Юнайтед.

23′

Въпреки че Рохо изрази желанието си да остане на терена, Моуриньо предпочете да не рискува здравето му и той е заменен от Дейли Блинд.

21′
Снимка 289593

20′

Добри новини за Жозе Моуриньо. Маркос Рохо се изправя на крака и ще може да продължи участието си в мача.

18′

Маркос Рохо остава да лежи на тревата след сблъсък с Кипчу.

13′

Рубен направи превъзходно спасяване! Джеси Лингард опита силен удар, насочен към десния ъгъл, но вратарят бе на мястото си и не позволи на топката да влети за втори път в мрежата му.

11′

Жълт картон за Юри Тилеманс.

10′
9′

ГООООООООООЛ ЗА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД! Хенрин Мхитарян открива резултата на "Олд Трафорд", след като шутира в долния ляв ъгъл и не остави никакви шансове на вратаря!

8′

Нов шанс за футболистите на Вайлер! Теодорчик бе намерен с брилянтно дълго центриране, но не успя да овладее топката.

4′

Франк Ачемпонг също пробва да изненада защитата на Юнайтед, след брилянтен пробив, но ударът му бе блокиран.

3′

Първа опасна атака и за тима на белгийците! Леандер Дендонкер получи прекрасен пас и пробва далечен удар към вратата, пазена от Серхио Ромеро. 30-метровият шут обаче, премина точно над напречната греда.

2′

Феновете на Андерлехт са изпълнили гостуващия сектор на "Олд Трафорд".

Снимка 289588

2′

Манчестър Юнайтед не губи време и стартира с атака. Джеси Лингард обаче, не успя да овладее добре топката и пасът не достигна до Златан Ибрахимович, който бе добре пласиран в наказателното поле на Андерлехт.

1′