Българският национал Станислав Манолев донесе победата с 2:1 на ПСВ Айндховен над гостуващия тим на Рапид (Букурещ).  Защитникът беше точен четвърт час преди последния съдийски сигнал, когато откри резултата. Освен това в самия край получи жълт картон. В 79-ата пък Матавз затвърди успеха на тима си. Гостите стигнаха до почетното попадение в продължението, благодарение на Панку.

С него холандците затвърдиха първото си място и финишираха група "С" с 16 точки от шест мача. Румънският гранд пък остана на дъното с 3 т. И това благодарение на Апоел (Тел Авив).

Израелците зарадваха своите фенове, побеждавайки с 2:0 гостуващия и отдавна класирал се за плейофите тим на Легия (Варшава). Логично поляците бяха дошли с идеята да не загубят, но упоритото представяне на Апоел не позволи това да се случи.

Домакините от Тел Авив откриха резултата след половин час игра чрез Тоама. След още толкова обаче Шиш получи втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко. Това не се отрази кой знае колко на Апоел, които четвърт час преди последния съдийски сигнал затвърдиха трите си точки с попадение на Ядин.

С тях телавивци приключват сезона си в Европа със 7 точки, докато Легия е с две повече и очаква своя съперник за плейофите.