Тази вечер Левски ще изиграе петия си мач от груповата фаза на Лига Европа. "Сините" гостуват в Белгия на местния Гент, а двубоят спокойно може да бъде наречен "мача на сезона" за българския тим, който при евентуална победа ще направи сериозна крачка към 1/16-финалите в турнира.
Старши треньорът на Левски Ясен Петров ще направя няколко промени в състава си. Първата е свързана с Христо Йовов, който за първи път от доста време ще играе на "оригиналния" си пост като втори нападател. Изнесен в предни позиции ще бъде голямата звезда на "сините" Гара Дембеле, а по двата фланга ще играят Жоазиньо и Даниел Младенов.
Очаква се в центъра на терена, като опорни полузащитници да се подвизават Владо Гаджев и Мариян Огнянов. Холандецът Сержиньо Грийн пък ще бъде върнат в центъра на защитата. Тази позиция не е чужда за Грийн, който вече на няколко пъти бе изпробван в защита. Другите играчи в отбрана ще бъдат Мюлдер, Милиев и Минев, а на вратата ще застане Митрев. Единственият проблем пред старши треньора Ясен Петров е травмата на Дарко Тасевски, който остана в България.
"Всички искаме победата, дано направим голям мач като гости в Европа. Надявам се доброто настроение, което виждам у играчите, да бъде пренесено и на терена. Нямаме какво да губим, можем само да спечелим", сподели Петров.
Домакините от Гент имат сериозни кадрови проблеми, като аут за мача са Гронден, Бруцезе, Дуарте и Едсон, които лекуват различни травми. Очаква се белгийците да заложат на класическа схема на игра 4-4-2, като в предни позиции да действат Арбайтман и Любянкич. Вторият мач в групата противопоставя лидерите Спортинг (Лисабон) и Лил.
ГЕНТ - ЛЕВСКИ, тази вечер от 22:05 часа
Пряко по: PRO.BG
Стадион: "Жул Отен"
Главен съдия: Томи Скиервен (Норвегия)
ВЕРОЯТНИ СЪСТАВА:
ГЕНТ, 4-4-2: Йоргачевич, Барич, Вилс, Шулер, Уолъс, Конте, Тайс, Смолдерс, Ел Ганаси, Арбайтман, Любянкич
ЛЕВСКИ, 4-2-3-1: Митрев, Мюлдер, Милиев, Грийн, Минев, Гаджев, Огнянов, Младенов, Йовов, Жоазиньо, Дембеле
Мачът с коментар по минути проследете в Topsport.bg.
Leci 11
на 01.12.2010 в 16:07:59 #266карнобатска гроздова Абе, селски, ти още ли си тука, бе ? Аре марш, че жена ти носи сама вода от реката и дърва трябва да събереш, че жена ти да сготви любимата ти пача с хрян за вечеря..че иначе ще вечеряш на Леци уя!
Станчев
на 01.12.2010 в 16:06:15 #265ГАРА-ГОЛ ГАРА-ГОООЛ

Leci 11
на 01.12.2010 в 16:04:25 #264SINQtitla | 01.12.2010 18:02 Leci 11 И защо да се отричам от думите си утре? Ти не се ли надяваш да биете Бешикташ , а че сте изтрещели се вижда и с просто око ======== Бе че се надяваме - така е, ама не се заканваме, като вас. Някак си повече сме реалисти .. а вие много се каните, ама реалността е, че ще ви оплескат ..ако не се случи чудо
карнобатска гроздова
на 01.12.2010 в 16:02:58 #263НАЙ ДОБЪР ФУТБОЛИСТ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА- ГЕОРГИ АСПАРУХОВ НАЙ- ОБИЧАНИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР- ЛЕВСКИ СОФИЯ ОТБОР ЧИИТО ФУТБОЛИСТИ ИМАТ НАЙ ГОЛЯМА ЗАСЛУГА ЗА 4-ТОТО МЯСТО В СВЕТА -ЛЕВСКИ СОФИЯ (6-МА НАСТОЯЩИ ИГРАЧА НА ЛЕВСКИ СОФИЯ) ============================================== неоспорими факти, бих добавил вече и най-титулуван

SINQtitla
на 01.12.2010 в 16:02:13 #262Leci 11 И защо да се отричам от думите си утре? Ти не се ли надяваш да биете Бешикташ
, а че сте изтрещели се вижда и с просто око 
Leci 11
на 01.12.2010 в 15:59:30 #261SS 3 | 01.12.2010 17:57 "НАЙ ДОБЪР ФУТБОЛИСТ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА- ГЕОРГИ АСПАРУХОВ" Злоби, бах тва лепило ша те прати в гроба.... много си се надишал днес. =========== Сигурно е имал предвид ШОФЬОР, а не футболист..
Leci 11
на 01.12.2010 в 15:57:37 #260SINQtitla | 01.12.2010 17:55 Прасетата са подивели от ужас от предстоящата втора победа на Великия Левски над Гент =========== От рези си думи утре ще се отречеш, нали ?? Или просто ще изчезнеш или ще се потопиш някъде? Знам ви аз, телюги, само устите са ви големи .. (то за устите е нормално - след толкова свирчоци по европа..)

веселяк
на 01.12.2010 в 15:57:32 #259АРЕ, ЗА СЕГА....
...И НЕ ОСТАВЯЙТЕ ГОВЕДАТА ДА СА ТОЛКОВА ПРОСТИ .....ПРЕВЪЗПИТАВАЙТЕ ГИ...

SINQtitla
на 01.12.2010 в 15:56:13 #258ЧЕ СТОИЧКОВ, Л.ПЕНЕВ, БЕРБАТОВ....СА ПО-ДОБРИ ФУТБОЛИСТИ ОТ МИТОЛОГИЗИРАНИЯ ГУНДИ.... -----------------------------------------------------

SINQtitla
на 01.12.2010 в 15:55:16 #257Прасетата са подивели от ужас от предстоящата втора победа на Великия Левски над Гент

веселяк
на 01.12.2010 в 15:55:11 #256АКО ПАЗИ РУМЕН НЕНОВ , НЕКА СА СЕДЕМ ===========================
Тука се забеляват наченки на хумор.Поработи със себеси и ,ще се очовечиш...
И ЕДИН ДЕН ЩЕ ТИ ПРОСВЕТНЕ, ЧЕ СТОИЧКОВ, Л.ПЕНЕВ, БЕРБАТОВ....СА ПО-ДОБРИ ФУТБОЛИСТИ ОТ МИТОЛОГИЗИРАНИЯ ГУНДИ....

Leci 11
на 01.12.2010 в 15:53:46 #255Говедца просрани, ще бъдете ли утре у форумо или ще се скриете пак? хич няма да ви е до форум утре, ми се струва..
злобул
на 01.12.2010 в 15:53:37 #254544. МАЙOРА | 01.12.2010 17:52 злобуле, отрепко тъпа и бедна, с ритник размазвам мургавото ти лице на асфалта! Намига ========================================= МОЖЕ ДА МИ РАЗМАЖЕШ САМО СМЕТАНКАТА НА ХУЯ ПРЕДИ ДА ПОЧНЕШ ДА Я БЛИЖЕШ
злобул
на 01.12.2010 в 15:51:14 #253540. веселяк | 01.12.2010 17:50 Всъщност ако пази Ми-3-ев...нека са 3-0.... Палав Смее се Смее се ======================================== АКО ПАЗИ РУМЕН НЕНОВ , НЕКА СА СЕДЕМ
веселяк
на 01.12.2010 в 15:50:10 #252Всъщност ако пази Ми-3-ев...нека са 3-0....

злобул
на 01.12.2010 в 15:48:28 #251ВСИЧКИ ЧОРБАРИ ДА СЕ НАРЕДЯТ ПОД ХУЯ МИ И ДА СЛУШАТ (ЧЕТАТ) НАЙ ДОБЪР ФУТБОЛИСТ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА- ГЕОРГИ АСПАРУХОВ НАЙ- ОБИЧАНИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР- ЛЕВСКИ СОФИЯ ОТБОР ЧИИТО ФУТБОЛИСТИ ИМАТ НАЙ ГОЛЯМА ЗАСЛУГА ЗА 4-ТОТО МЯСТО В СВЕТА -ЛЕВСКИ СОФИЯ (6-МА НАСТОЯЩИ ИГРАЧА НА ЛЕВСКИ СОФИЯ) АЙДЕ СЕГА МОЕ ВЕЧЕ ДА ГО ЦЕЛУВАТЕ
hari_832
на 01.12.2010 в 15:47:53 #250левски ше разгроми гент с тънкото 0:5

пиргос
на 01.12.2010 в 15:47:44 #249седераст,ако имаш да казваш нещо по темата футбол,казвай,ако ще ръсиш тъпизми кой бил тъп,кой остър-пали цървулките в лявата лента
Alfie
на 01.12.2010 в 15:43:52 #248Ето го и УестХамецът
карнобатска гроздова
на 01.12.2010 в 15:43:40 #247526. El Marcone | 01.12.2010 17:41 Чорбета,вие за кой ще сте днес,бре ========================== за днес не знам, ама за утре са раздвоени, хем искат цска да победи, хем турския отбор да не пада
