Тази вечер Левски ще изиграе петия си мач от груповата фаза на Лига Европа. "Сините" гостуват в Белгия на местния Гент, а двубоят спокойно може да бъде наречен "мача на сезона" за българския тим, който при евентуална победа ще направи сериозна крачка към 1/16-финалите в турнира.
Старши треньорът на Левски Ясен Петров ще направя няколко промени в състава си. Първата е свързана с Христо Йовов, който за първи път от доста време ще играе на "оригиналния" си пост като втори нападател. Изнесен в предни позиции ще бъде голямата звезда на "сините" Гара Дембеле, а по двата фланга ще играят Жоазиньо и Даниел Младенов.
Очаква се в центъра на терена, като опорни полузащитници да се подвизават Владо Гаджев и Мариян Огнянов. Холандецът Сержиньо Грийн пък ще бъде върнат в центъра на защитата. Тази позиция не е чужда за Грийн, който вече на няколко пъти бе изпробван в защита. Другите играчи в отбрана ще бъдат Мюлдер, Милиев и Минев, а на вратата ще застане Митрев. Единственият проблем пред старши треньора Ясен Петров е травмата на Дарко Тасевски, който остана в България.
"Всички искаме победата, дано направим голям мач като гости в Европа. Надявам се доброто настроение, което виждам у играчите, да бъде пренесено и на терена. Нямаме какво да губим, можем само да спечелим", сподели Петров.
Домакините от Гент имат сериозни кадрови проблеми, като аут за мача са Гронден, Бруцезе, Дуарте и Едсон, които лекуват различни травми. Очаква се белгийците да заложат на класическа схема на игра 4-4-2, като в предни позиции да действат Арбайтман и Любянкич. Вторият мач в групата противопоставя лидерите Спортинг (Лисабон) и Лил.
ГЕНТ - ЛЕВСКИ, тази вечер от 22:05 часа
Пряко по: PRO.BG
Стадион: "Жул Отен"
Главен съдия: Томи Скиервен (Норвегия)
ВЕРОЯТНИ СЪСТАВА:
ГЕНТ, 4-4-2: Йоргачевич, Барич, Вилс, Шулер, Уолъс, Конте, Тайс, Смолдерс, Ел Ганаси, Арбайтман, Любянкич
ЛЕВСКИ, 4-2-3-1: Митрев, Мюлдер, Милиев, Грийн, Минев, Гаджев, Огнянов, Младенов, Йовов, Жоазиньо, Дембеле
Мачът с коментар по минути проследете в Topsport.bg.
Alfie
на 01.12.2010 в 18:29:19 #326Майоре,ти майор ли си или си бил военен? ...и що се пулиш!
nashat
на 01.12.2010 в 18:28:59 #325По коя българска телевизия ще дават мача? ================================== По Hustler TV ========= Не мой човек сбъркал си канала по ПЛЕЙБОЙ ТВ е мача ================================== Хе хееее
) добре
Са сериозно 
4i4О
на 01.12.2010 в 18:28:47 #324Майоре,виж всичко свързано с БаАрям Мюнхен!!

Alfie
на 01.12.2010 в 18:25:56 #323разжалвам те в ефрейтор
biggogoman
на 01.12.2010 в 18:25:48 #322По коя българска телевизия ще дават мача? ================================== По Hustler TV ========= Не мой човек сбъркал си канала по ПЛЕЙБОЙ ТВ е мача
LOGO
на 01.12.2010 в 18:20:31 #321nashat | 01.12.2010 20:17 По коя българска телевизия ще дават мача? ================================== По Hustler TV
LOGO
на 01.12.2010 в 18:18:41 #320Ха добра вечер! http://sportline.bg/news/72888/%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D1%82%D1%83%D0%BA-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D0%B8%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0 Защо ми се струва, че сините прашинки са умрЕли от страх и ужас
nashat
на 01.12.2010 в 18:17:24 #319По коя българска телевизия ще дават мача?
4i4О
на 01.12.2010 в 18:15:44 #318Баварски пост на седмицата! « Назад към списък с теми Carsten Jancker 15.6.2009, 21:49Баварци, мисля че постовете ни отдавна добиха култов статут и ще се носят легенди за нас даже и след векове ! Откривам вътрешната анкета за баварски пост на седмицата ! Предлагам да номинираме по 3 от най-бруталните ни вербални разгроми над форума и да гласуваме Аз номинирам този пост на Науката. Невероятна поезия в рамките на само няколко реда. Кулминацията на произведението е в крайната строфа с думата "Нека!" при която се усеща пламенната мощ на баварското слово. Това определено е един от най-стойностните стихове, които съм чел някога : "Нека 4ервеи ядат о4ните ябълки на "Майора"нека хлебарки дъв4ат небцето му,нека гладни прилепи късат месата му,нека диви прасета ръфат хилавото му тяло,нека змии напълнят кръвоносната му система с отрова,НЕКА! " Номинирайте още два поста и нека анкетата започва ! ----- Майоре,виж
баварската група,цял форум имат за тебе!!
Alfie
на 01.12.2010 в 18:13:44 #317Tихо,тихо....майора го защити!!Може и да му го подаде така леко изодзад!
Alfie
на 01.12.2010 в 18:10:58 #316УестХамец,шшшшшшшш
Alfie
на 01.12.2010 в 18:06:45 #315Златинчо,ето те бе!Айде сега мойто момче бегай обратно от където си изпълзял! ЧИБА!!
midjo
на 01.12.2010 в 18:06:13 #314КЪДЕ СТЕ СВИНИ ПОРОДА ПОДХУЕНСКА?КЪДЕ СТЕ СКРИХТЕ ТЪПИ ГОЕЖДИ ИЗчАДИЯ?БЪЛГАРИЯ ПАК ЗАПОчНА ДА ПОСРЕщА СВИНИТЕ ОТ ГЕРЕНЕ С ВИКОВЕТЕ--УЕФСКИ СВИНЕ,СВИНЕ,СВИНЕ,СВИНЕ.ВЪРХОВНО БЕ ДА СКАНДИРАш ПРЕДИ 30 ГОДИНИ ТОВА.
biggogoman
на 01.12.2010 в 17:58:43 #313Мачът на сезона за Левски =================== Само където ще им надуят шушоните с 4-0.
Защо въобще ги споменавате и пишете глупости за тези ЛЕФСКИ ли са или ЛЕВСКИ ли са.
НЯКЪКВИ НЕЧУВАНИ ОТБОРИ

HristoSStoichkov
на 01.12.2010 в 17:53:39 #312Глупака, като е жалко защо армеец на аватара ти ?!
Защо синя отрепко ???

пиргос
на 01.12.2010 в 17:51:14 #311Alfie
на 01.12.2010 в 17:44:17 #310.................СЕКТОР Б ЦСКА ГОРДОСТА НА БЪЛГАРИЯ .........................................

HristoSStoichkov
на 01.12.2010 в 17:43:45 #309Мача и поредното унижение скоро почват евроидиоти!
Разтрихте ли халките, вазелинчето под ръка ли е до вас пред телевизора?!

El Marcone
на 01.12.2010 в 17:40:07 #308. El Bijuteroo

Alfie
на 01.12.2010 в 17:37:34 #307..........АНАДОЛСКИ ЦСКА ГОРДОСТА НА БЪЛГАРИЯ..... ........................................
