90+5′
Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+5′

Последен съдийски сигнал.

Лудогорец с достойно представяне, но и два гола пасив срещу Интер преди реванша на "Джузепе Меаца"

Успех за "нерадзурите" в Разград

90+4′

ГОЛ на Лукаку!

Нападателят е точен от дузпа.

0:2!

90+2′

ДУЗПА за Интер!

Игра с ръка на Анисе в наказателното поле.

Системата ВАР влезе в употреба.

88′

Битон сменя Каули.

82′

Жълт картон за Чибота.

78′

Йънг сменя Моузес.

75′

Чибота заменя Шверчок.

74′

Засада на Лукаку.

73′

Бомбен шут на Ериксен в напречната греда на вратата на Илиев!

Повторение на ситуацията от преди няколко минути.

За щастие, този път с друг краен ефект.

71′

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Ериксен!

Първи гол за датчанина с екипа на тима.

Плътен удар от средна дистанция и резултатът в Разград е открит.

67′

Баджи сменя Дяков.

64′

Лукаку сменя Лаутаро.

63′

Точен изстрел на Ериксен от въздуха!

Илиев избива в корнер.

Ударът беше силен, но българският страж се справи подобаващо.

61′

Жълт картон за Вандерсон.

60′

Сисиньо с бързи действия по фланга.

Подава към Недялков.

Моузес се намесва и изчиства в корнер.

58′

Контрадействия и на гостите.

Григоре скача в точния момент и изчиства топката напред.

Зад него връхлиташе Мартинес.

57′

Бърза атака за Лудогорец.

Шверчок обаче греши.

Неточно подаване на нападателя.

Поредно такова в мача.

52′

Възможност и за Мартинес!

Изстрел от границата на наказателното поле!

Кълбото преминава покрай целта.

50′

Изключително технично изпълнение на Санчес!

Топката се отбива в лявата греда на вратата, пазена от Илиев!

Късмет за българския отбор.

45′

Играта е подновена.

Снимка 467791

Източник: Twitter

45+1′

Първото полувреме показа, че съперникът на Лудогорец съвсем не е недосегаем, въпреки безспорната си класа.

Липсата на Кешеру в предни позиции за домакините оказа своето влияние, като на моменти Шверчок оставаше изолиран от играта. Това направи наложително периодичното му връщане към средата на терена, като на няколко пъти той самостоятелно опитваше да изнесе топката.

Статичните положения, които по традиция са едно от големите оръжия на Интер, този път не сработиха, като бранителите на разградчани бяха на ниво и вършеха работата си.

Каули Оливейра нямаше много възможности за пробиви по десния фланг, а Недялков често бе добре блокиран от Моузес на отсрещния край от терена.

Годин се оказа непреодолима стена пред атакуващите състезатели на "орлите", като те не успяха да го преодолеят нито веднъж.

Моузес центрира опасно в средата на полувремето, след като бе преодолял зоната на Недялков. Лаутаро Мартинес засече паса, макар и по не най-добрия възможен начин, след което последва блестящо спасяване на Пламен Илиев.

Вратарят на разградчани се намеси решително още веднъж, броени секунди след това, при идентична ситуация в полето си.

Два пробива на Марселиньо в пеналта на съперника пък можеха да доведат до създаване на напрежение за стража на тима от Милано. Акциите на българския национал обаче доведоха единствено до изпълнение на корнер. Опасност след подаването от ъгловото флагче не бе създадена.

Продължение на първото полувреме нямаше, като то завърши в секундата, в която бе предвидено това да се случи.

45′

Без продължение на първата част.

43′

Жълт картон за Григоре.

За нарушение срещу Моузес.

40′

Разбъркване в полето на Илиев.

Лаутаро Мартинес опитва интересен удар.

Не му се получава и кълбото стига безпроблемно до българския страж.

39′

Нова акция за гостите.

Весино е на границата на наказателното поле и може да стреля.

Недялков се намесва и не се стига до опит за поразяване на вратата на Илиев.

35′

Д'Амброзио се бори с Анисе.

Успява да достигне до ситуация за центриране.

Нищо интересно за тима в наказателното поле.

Топката излиза в аут.

29′

Лаутаро Мартинес се освобождава по десния фланг.

Центрира остро.

Ериксен финтира бранител и опита да стреля.

Нова блестяща и навременна намеса на Илиев.

26′

Отсъдена е засада на Моузес.

25′

Моузес финтира Недялков!

Центрира!

Разбъркване в полето на Лудогорец и изстрел на Бираги!

Илиев спасява състава си!

22′

Лаутаро Мартинес получава официално предупреждение.

Това го изважда от сметките на Конте за реванша.

20′

Недялков все по-често се включва в предни позиции за Лудогорец.

Това обаче отваря празни пространства в отбраната на разградчани.

18′

Контратака за Интер.

Весино решава да изпробва късмета си от много далечно разстояние.

Неточен изстрел.

14′

Фаул на Бираги срещу Сисиньо.

Неволно го удари в лицето.

Поднася извиненията си футболистът на Интер.

11′

Възможност за Лудогорец.

Атака на разградчани.

Центрирането на Сисиньо е много неточно.

Вандерсон не успява да стигне до топката.

10′

Весино опитва да изведе Алексис зад защитата на Лудогорец!

Илиев е по-бърз и стига първи до топката.

Без опасност пред вратата на домакините.

Матиас Весино: Отиваме в България да победим

Уругваецът смята, че Интер ще победи Лудогорец

8′

Корнер в полза на Лудогорец.

Топката е избита пред погледа на Марселиньо.

Нищо сериозно след изпълнението на статичното положение.

6′

Пас към Шверчок!

Той изпреварва Ранокия.

Не успява да стигне до възможност за изстрел.

5′

По-скоро очаквано, но притежанието на топката е почти изцяло в полза на гостуващия тим.

Изявите на футболистите на домакините за момента са епизодични.

4′

Кешеру наблюдава мача от трибуните.

Неприятна ситуация за нападателя и определено липса на късмет за него днес.

2′

Изстрел на Бираги!

Ударът му е блокиран.

Корнер в полза на гостите.

1′

Неприятната новина за домакините преди двубоя е свързана с Клаудиу Кешеру.

Снимка 446500

Голмайсторът на "орлите" няма да вземе участие в срещата заради контузия.

При това положение атаката на българите е водена от Якуб Шверчок.

Снимка 433402

Източник: Официален сайт на Лудогорец

1′
1′

И звездите на Интер са вече на стадиона.

1′

Системата ВАР за първи път ще бъде използвана в България тази вечер.

Снимка 467789

Снимка 467788

1′

Всичко изглежда готово за началото на сблъсъка.

Снимка 467787

1′

6. Тауата 6. Де Врай

Лудогорец се изправя срещу Интер в първи 1/16-финален мач в Лига Европа. Сблъсъкът в Разград започва в 19:55 часа.

"Орлите" искаха някой от грандовете в Европа за съперник в елиминационната фаза на турнира и жребият им прати точно такъв.

Възпитаниците на Павел Върба ще се опитат да вземат още един италиански скалп в евротурнирите. Преди шест години българският шампион отстрани Лацио след победа с 1:0 на "Олимпико" и зрелищно 3:3 на "Васил Левски".

Снимка 466952

"Нерадзурите" играха в Шампионската лига през есента, но не успяха да прескочат груповата фаза. В Серия "А" тимът заема трето място, но продължава да бъде в борбата за титлата.

Павел Върба: Имаме някои проблеми с играчи, самото име на Интер е достатъчна мотивация

"Надявам се, че ще изиграем един добър мач"

Приоритет за отбора на гостите е Калчото.

Петима футболисти на Интер отпаднаха от групата за двубоя заради контузии. Това са титулярният страж Самир Ханданович, Алесандро Бастони, Роберто Галярдини, Стефано Сенси и Себастиан Еспозито.

Марсело Брозович и Милан Шкриняр пък получиха почивка. Като титуляр ще започне новата звезда на тима Кристиан Ериксен.

Снимка 467212

Новият треньор на Лудогорец Павел Върба е доказано име в евротурнирите и Интер е поредното предизвикателство пред него.

В последния момент стана ясно, че той няма да може да разчита на Кешеру, който е с контузия и остава извън групата.

Снимка 446498

Интер никога не е печелил в България. "Нерадзурите" имат равенство 1:1 срещу ЦСКА в знаменития полуфинал за КЕШ през 1967 година, а през 1975-а правят 0:0 с Етър.

Антонио Конте: Лудогорец играе много добре, знаем за Кешеру и Моци

"Трябва да подходим сериозно към утрешния мач"