Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители: 10 221
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Лудогорец загуби с 0:1 от Еспаньол в Лига Европа

Лудогорец с първа загуба в груповата фаза на Лига Европа, Еспаньол съумя да надхитри "орлите"

Грешка на Рафаел Форстър реши всичко в Разград

89′

Луис Лопес разкарва топката и също получава картон.

88′

ИЗГОНИХА КАПИТАНА НА ГОСТИТЕ!! Надежда за по-добър завършек на срещата озари лудогорци в 88-ата минута. Тогава капитанът на съперника Хави Лопес си изкара бързи два жълти картона и остави своите колеги с човек по-малко в решителния етап от европейската среща.

86′

Официално предупреждение за Итураспе.

84′

Жълт картон за капитана на Еспаньол - Хави Лопес.

80′

ЧИБОТА! Мавис Чибота продължи да бъде най-опасният футболист на Лудогорец. В 80-ата минута негова индивидуална изява завърши с осигуряването на отличен коридор за стрелба. Липсата на баланс във важния миг обаче направи и последвалия му изстрел напълно безполезен.

Снимка 449523

78′

Пабло Мачен прави последната си смяна. Факундо Ферейра заменя голмайстора Виктор Кампусано.

Снимка 449518

Източник: EPA/БГНЕС

71′

НЕДЯЛКОВ! Националът ни Антон Недялков реши да вземе нещата в свои ръце в 71-ата минута. Бранителят навлезе остро в полето на Еспаньол и отправи шут с по-силния си десен крак, който мина малко над гредата на "папагалчетата".

70′

Втора смяна за Еспаньол. Марк Рока заменя Оскар Мелендо.

67′

Лудогорци за сефте застрашиха испанската врата през второто полувреме чак в 67-ата минута. Чибота получи подаване на границата на наказателното поле, след което елегантно се завъртя и отправи удар, който обаче не намери очертанията на вратата.

Снимка 449522

67′

Анисе е изваден от игра. На негово място влиза по-офанзивният Дан Битон.

62′

Китаецът Ву Лей напуска терена, а на негово място ще видим Матиас Варгас.

Снимка 449514

61′

Станислав Генчев предприема първа рокада в днешния двубой. Джоди Лукоки отстъпва мястото си на Шверчок.

58′

Официално предупреждение за Абел Анисе, който удари без топка Гарсия.

52′

Отбраната на Лудогорец явно не си беше взела поука от случилото се преди паузата. В ситуация подобна на тази при допуснатия гол, Козмин Моци забрави за присъствието на Лей Ву. Китаецът за радост не успя да се възползва и пресили прекалено много центрирането си към Виктор.

48′

Активно начало за лудогорци след паузата, но до този момент няма чиста голова ситуация пред вратата на Лопес.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 449515

45′

ПОЧИВКА!

42′

БАДЖИ! Офанзивната част от лудогорския тим напомни за себе си малко след това, когато Баджи се оказа на точното място и насочи към вратата без сериозна подготовка. За негова жалост обаче коженото кълбо срещна тялото на съперник, застанал малко пред своята голлиния.

40′

ЕСПИНОСА! Еспаньол беше близо до това да удвои своята преднина в 40-ата минута. Колумбиецът Еспиноса намери своята позиция при изпълнение на корнер. Ударът му с глава свари неподготвен и Илиев, но за българско щастие топката облиза външната част на мрежата.

Снимка 449517

38′

Домакините трудно създават нещо интересно в атака, тъй като губят притежанието на топката още в центъра на терена.

30′

Досадните грешки в защитата на българския представител продължиха. Нова такава в 30-ата минута позволи на Кампусано да шутира по земя от границата на наказателното поле. Пламен Илиев обаче бе добре позициониран и направи рутинно спасяване.

27′

Джоди Лукоки отново влезе в ролята на "прекъсвач" за Лудогорец в 27-ата минута. Крилото с №92 провали бърза контраатака на "зелените", като тогава се подлъга по идващия на скорост Марселиньо и в решителния момент пусна топката зад гърба на разградския капитан.

24′

Грубо нарушение на Козмин Моци, който влезе много грубо в краката на голмайстора Кампусано.

17′

Селекцията на Станислав Генчев бързо можеше да отвърне на удара с добра ситуация пред Вандерсон. Българският национал обаче не намери горния десен ъгъл на опонента, въпреки техничното си насочване от границата на наказателното поле.

Снимка 449516

15′

Първи жълт картон в срещата. Получава го Сисиньо.

13′

ГОООЛ ЗА ЕСПАНЬОЛ!! 0:1!! КАМПУСАНО! Събитията в Разград претърпяха неприятен развой в 13-ата минута, когато младият Виктор Кампусано даде аванс на каталунците. Рафаел Форстър не прецени никак добре една балонна топка в половината на лудогорци. Това позволи на съперниковия нападател да отиграе коженото кълбо и да го прокара под плонжа на Пламен Илиев.

8′

ЛУКОКИ!! Лудогорец беше близо до попадението в 8-ата минута. Сисиньо нямаше друга опция освен да центрира към Лукоки. Африканецът съумя да отправи достатъчно опасен удар, който майсторски беше спасен от безкрайно опитния Диего Лопес.

6′

"Орлите" демонстрираха, че тази вечер ще разчитат на бързите комбинации в атака. Такава имаше в 6-ата минута, когато Чибота и Марселиньо матираха отбраната на съперника, но последвалият изстрел на Вандерсон с глава така и не намери целта.

3′

Битката пред пълните трибуни в Разград започна с поделено надмощие. В началните секунди устремът беше за българския представител, но Мавис Чибота не успя да комбинира със свой колега в полето на противника. Отговорът на Еспаньол беше красноречив и дойде след статично положение. В 3-ата минута Еспиноса беше оставен да стреля с глава, но Форстър застана на пътя на топката и изчисти в нов ъглов удар.

Снимка 449512

1′