Лион и Милан завършиха наравно 1:1 в мач от група "Н" на Лига Европа. Саму Кастайехо откри резултата в началото на второто полувреме, а Джонатан Бамба изравни в 65-ата минута.

Така "кучетата" събраха 8 точки и са лидери в групата. "Росонерите" са втори с точка по-малко.

През първата част двата отбора не създадоха почти нищо интересно пред една от двете врати.

Чак в 37-ата минута един от двамата вратари трябваше да се намесва. Домарума отби удар на Араужо. Бразилецът тества вратаря и няколко минути по-късно. Тогава той отправи много хубав изстрел от дъгата на наказателното поле, но стражът го отрази.

"Росонерите" поведоха в 46-ата минута. Тогава Анте Ребич получи отличен извеждащ пас, напредна, финтира вратаря Манян и намери Саму Кастийехо, който с пета вкара за 0:1.

В 65-ата минута Джонатан Дейвид получи в наказателното поле и чукна към Джонатан Бамба, който с прецизен удар изравни.