Панче Кумбев е кошмарът на бащата на правилния футбол Станимир Стоилов и Анортозис. 31-годишният защитник вкара, когато най не биваше и изхвърли кипърския отбор от Лига Европа.
Бившият играч на полския Легия е на път да се превърне в национален герой. Отборът се класира за плейофите на турнира.
Мачът вървеше много спорно, но кипърският тим успя да поведе с 2:0 в Скопие, с попадения на Режек в 50-ата и Кристовао в 64-ата минута. Преди седмица македонците постигнаха победа със същия резултат в Кипър и събитията сякаш бяха под контрол за Анортозис. До 87-ата минута и гола на Кумбев.
След бригадата на Балъков, сега и тази на Стоилов изхвърча от Лига Европа.
Лига Европа остана без правилен футбол
Източник: Ройтерс
QWERTY
на 07.08.2011 в 09:04:49 #9Заглавието...
Не не мога просто, нюз.бг, топспорт, лайфстайл...
човек си струва да ви следи само заради снимките и заглавията, нище, че статиите не струват... А и заради т. нар. "колумнисти" на нюза, те също са доста добри комедианти. 
Червените в Европа
на 05.08.2011 в 05:57:30 #8и другия мишок се доказа пред Европа,ама че лош ден....хахаха
pupesha
на 05.08.2011 в 01:56:05 #7vie ste ebati horata. ne mi se vqrva.
cska-religia
на 04.08.2011 в 23:08:24 #6Във всеки втори европейски град ебат говедо. Факт. Красота.
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 04.08.2011 в 22:43:31 #5АЧКА,то само Мъри плъха да бешеееее
rudy
на 04.08.2011 в 21:49:04 #4ех умирам от смях, днес е страхотен ден за сайтове и форуми, всички се надпреварват по остроумие
poker
на 04.08.2011 в 21:25:17 #3тая вечер само лоши новини
не жали о моя мъко бял ден а не знае
Петър Чернев....певеца...вечна му памет
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 04.08.2011 в 21:03:02 #2Тоз пък забрави,че е от Българи.........плод на корумпирани отрепки.
mc solaar
на 04.08.2011 в 20:59:55 #1