Отборът на Лацио пренесе слабата си форма от Калчото и в Лига Европа. Момчетата на Симоне Индзаги загубиха с 0:1 визитата си на румънския ФКСБ. Така "бианкочелестите" ще трябва да се постараят доста на реванша, ако искат да преминат в осминафиналната фаза на Лига Европа.

Атлетико (Мадрид) спечели гостуването си на ФК Копенхаген с 4:1

Атлетико (Мадрид) доказа, че няма нищо гнило в Дания

Хората на Чоло Симеоне разбиха ФК Копенхаген с 4:1

Началото на двубоя определено бе за гостите от Италия, които създадоха две голови положения чрез Фелипе Кайседо. На мястото си обаче бе сигурният страж а ФКСБ Андрей Даниел Влад.

Снимка 340585

Източник: EPA/БГНЕС

Дива еуфория обзе "Арена Национал", след като в 29-ата минута любимецът на "стелистите" Харлем Гнохера откри резултата. Нападателят бе изведен сам срещу вратаря от Будеску и със силен удар в средата направи 1:0.

Лацио можеше да изравни до почивката, но удар с глава на Сергей Милинкович-Савич срещна напречната греда.

Лион победи Виляреал с 3:1 в Лига Европа

Лион се справи с нов класен съперник в Лига Европа

"Хлапетата" победиха Виляреал с 3:1

Положенията пред "бианкочелестите" продължаваха да се редуват едно след друго и през втората част. В 62-ата минута индивидуален рейд на Фелипе Андерсон завърши с техничен изстрел, който обаче премина на сантиметри от жадуваната цел.

До края обсадата на румънската врата продължи, но хората на Николае Дика така и не се пречупиха.