Динамо (Загреб) и ПСВ (Айндховен) не излъчиха победител и завършиха наравно 0:0 в мач от третия кръг на Лига Европа. Срещата в Хърватия се игра пред празни трибуни, а нулевото реми е отличен резултат за българския шампион Лудогорец, който е вече само на победа от място на 1/16-финалите в Лига Европа.

Изненадващо или не, домакините от Загреб играха значително по-добре през първата част и на няколко пъти бяха близо до откриване на резултата. Страхотните намеси на вратаря на холандците обаче запази мрежата на ПСВ суха.

След почивката „филипсите" изравниха играта, а от своя страна домакините започнаха да изнемогват физически. В крайна сметка обаче двете нули на светлинното табло се запазиха до последни и двата отбора не успяха да излъчат победител.

Точката е първа в актива на Динамо, които загубиха първите си два двубоя в турнира. ПСВ пък вече има 4 точки и е на втора позиция, с пасив от 5 пункта от българския представител Лудогорец.