Бетис и Рома не се победиха и завършиха при резултат 1:1 в двубой от четвъртия кръг на група "C" на турнира Лига Европа. Серхио Каналес откри в 34-ата, но Андреа Белоти изравни в 53-ата минута и донесе точката за своя тим.

Така Бетис остава на първо място в групата с 10 точки, Рома и Лудогорец са с по 4, а ХИК има само една точка.

Бетис успя да поведе в резултата в 34-ата минута. Гостите сбъркаха при изнасянето на топката, което позволи на Санчес да комбинира със Серхио Каналес пред наказателното поле, който стреля, топката се отби от тялото на защитника Рожер Ибанйес и не остави шансове на Патрисио.

Бодьо/Глимт - Арсенал 0:1 в мач от Лига Европа

Букайо Сака поведе Арсенал към поредна победа в Лига Европа

Вижте подробности

Римските вълци започнаха силно второто полувреме и в 53-ата минута успяха да изравнят. Влезлият на почивката Мади Камара премина покрай Луис Фелипе отдясно в наказателното и подаде за Белоти на първа греда, който отбеляза. Първоначално голът на гвинееца беше отменен, но впоследствие ситуацията беше разгледана със системата ВАР, която потвърди, че Камара е бил в редовна позиция и голът беше признат.

До края на мача и двата отбора търсиха победата, но до гол така и не се стигна.