Арсенал не срещна проблеми при гостуването си на Бодьо/Глимт и го победи с 1:0 като гост в четвъртия кръг от група "А" на Лига Европа.

Единственото попадение в мача беше отбелязано през първата част, а негов автор стана Букайо Сака.

"Артилеристите" продължават да са без загуба в турнира и вече имат 9 точки в актива си, но и мач по-малко, след като двубоят с ПСВ беше отложен заради кончината на Кралица Елизабет.

В 24-тата минута на двубоя Букайо Сака направи страхотно двойно подаване с Локонга и матира защитата и стража на домакините.

Малко след почивката домакините пропуснаха отличен шанс да изравнят. Ола Солбакен  пое топката в празно пространство и с удар малкото наказателно поле я прати над напречната греда.

До края на мача домакините продължиха да опитват да притеснят своите гости, но до чисти положения пред Търнър не се стигна.