Бешикташ не се намира в най-добрата си форма от началото на сезона, но влезе в групите на Лига Европа след убедителна победа над Партизан с 3:0 в реванша от плейофите.

Турският гранд беше по-добър и в първия мач, завършил 1:1, а днес с два гола на Пепе и един на Огюзан Озакюп не остави шансове на "гробарите".

Партизан игра много плахо и с нищо не затрудни домакините. В 37-ата минута Рикардо Куарешма центрира от фаул, никой не попречи на Пепе в наказателното поле и той с глава откри резултата. В самия край на полувремето Озакюп излезе на удобна позиция след двойно подаване и покачи на 2:0. Третото попадение беше дело отново на Пепе и отново с глава в 69-ата минута.

Така "черно-бялата" част от Сърбия има още един повод за тъга, след като вчера големият им враг Звезда си проправи път в груповата фаза на Шампионската лига.