Феновете са на крака.

Сигнал за нарушение на правилата няма.

50′

Н'Дика стреля!

Топката попада в мрежата, но Алер е повлиял на ситуацията и попадението не е зачетено.

Отсъдена е засада.

Повторенията показват, че решението е по-скоро коректно.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме на срещата започна вихрено и за двата тима, като те се втурнаха в предни позиции.

Акциите на домакините изглеждаха малко по-хаотични от тези на италианския гост, като съставът от Милано бе по-премерен и организиран в действията си в съперниковата половина.

Емоцията за феновете на домакините бе допълнително подсилена от факта, че в утрешния ден клубът навършва своята 120-а годишнина.

Всяка атака за състава от Франкфурт бе посрещана с аплодисменти, докато грубите изяви на състезателите на съперника бяха обилно освирквани.

Поради необмислените си нарушения, част от футболистите на Интер бяха официално предупредени и пропускат реванша в Италия.

В 22-ата минута гостите получиха право да изпълнят единадесетметров наказателен удар. Зад топката на бялата точка застана Брозович, чийто изстрел обаче бе спасен от Кевин Трап. Стражът на домакините вдигна запалянковците на крака с чудесно отразяване на шута на съперниковия футболист.

Спасената дузпа даде известен импулс в играта на Айнтрахт, но футболистите на тима така и не се добраха до 100%-во голово положение.

Така до почивката попадения на "КомерцБанк Арена" не бяха отбелязани.

45′

Почивка.

42′

Акциите на Интер изглеждат една идея по-опасни от тези на домакините.

Те имат по-скоро хаотичен характер.

Отборът на Спалети е по-организиран, но за момента пропуснатата от Брозович дузпа натежава.

39′

Затишие на терена в заключителните минути от това първо полувреме.

И двата тима внимават за действията си в защита.

Атаките намаляха драстично.

Снимка 410909

33′

Жълт картон и за Мартинес.

Той също няма да може да помогне на тима си в реванша.

Очертават се няколко неприятни въпросителни пред Лучано Спалети за ответния мач...

Снимка 410904

30′

Засада на Алер.

Йович го изведе по чудесен начин, Алер пробва изстрел с глава, но се оказа зад Д'Амброзио.

24′

Жълт картон за Асамоа.

Той ще пропусне реванша.

22′

НЯМА ГОЛ!

Резултатът се запазва 0:0!

Брозович пропуска!

Кевин Трап спасява изстрела му!

21′

ДУЗПА!

Интер получава страхотна възможност да излезе напред в резултата.

16′

Изстрел на Йович от далечна дистанция!

Топката преминава встрани от целта.

Добър опит на състезателя на Айнтрахт.

15′

Феновете на домакините подкрепят любимците си, а в същото време бурно освиркват грубите прояви на състезателите на съперника.

Еуфорията за Айнтрахт допълнително се подсилва от предстоящата 120-а годишнина на тима, която е утре.

Айнтрахт без една от звездите си срещу Интер

"Орлите" загубиха Анте Ребич

11′

Центриране в наказателното поле на Интер!

Защитниците на италианския тим се справят със ситуацията.

Шкриниар избива кълбото напред.

9′

Айнтрахт опитва да организира атаките си по крилата.

Интер предпочита директен подход - през централната част на терена.

Предпоставка за интересен и резултатен двубой.

4′

Първи жълт картон в мача.

Получава го Костич.

3′

Мауро Икарди отново не е в състава на Интер.

Това обаче вече съвсем не е новина в Милано.

Мауро Икарди е готов да се оперира, срещна се с шеф на Интер

Бъдещето на нападателя продължава да е неясно

2′

Добрата серия, която записаха домакините, контрастира на тази, регистрирана от Интер през 2019 година.

Все пак става дума за среща в европейските клубни турнири, така че моментното състояние може да се окаже без значение.

1′

Пасиенсиа Кандрева

Интер няма да може да разчита на оптималния си състав срещу Айнтрахт (Франкфурт) в гостуването си тази вечер.

Наставникът на "нерадзурите" Лучано Спалети определи избраниците си за важния двубой от 1/8-финалите на Лига Европа. Мауро Икарди продължава с отказите си да се завърне в отбора, а Раджа Наинголан и Балде Кейта са с травми.

В същото време Далберт, Роберто Галярдини и Жоао Марио не са картотекирани за турнира заради ограничения от Финансовия феърплей.

Раджа Наинголан притесни Интер

Халфът виси за мача с Айнтрахт

Наставникът на италианския тим Лучано Спалети говори пред медиите преди мача. Специалистът определи съперника на "нерадзурите" като "типичен германски отбор".

"Това е една от онези вечери, в които трябва да знаеш как да действаш, защото животът минава бързо. Трябва да влизаме в мачове с желанието да победим, да играем по-добре от противника и да показваме нашите силни страни. Искаме да докажем кои сме ние.

Снимка 397309

Източник: EPA/БГНЕС

Айнтрахт е отбор, който взима инициативата и иска да диктува събитията на терена. Понякога налагат бързо темпо и залагат на здрави физически единоборства. Когато усетят, че са пресирани, залагат на дълги топки към нападателите. Те са типичен германски отбор.

Когато имаш контузени футболисти, винаги е разочароващо. Това се случва в хода на сезона. Четох новини за среща между Марота и Икарди, но подготвях тренировъчния процес и не знам нищо по въпроса. Цялото ми внимание е насочено към мача", каза Спалети.