90+3′
Турнир: Лига Европа Стадион: "Дойче Банк Арена", гр. Франкфурт (Германия) Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

86′

Жорди Алба отправи опасен пас по земя в наказателното поле, но защитата успя да го пресече.

78′

Тута бе изгонен с втори жълт картон.

66′

ГОЛ ЗА БАРСЕЛОНА! След триходова комбинация между Дембеле, Де Йонг и Торес, нападателят с премерен удар вкара в долния десен ъгъл на вратаря, за да изравни резултата.

62′

Адама Траоре е заменен от Усман Дембеле

61′

Гави бе заменен от Де Йонг.

57′

Сериозен натиск на домакините. Каталунците изглеждат сериозно затруднени от германския тим и не успяват да създадат опасни атаки.

48′

ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! След изпълнение на корнер, топката бе изчистена и попадна в Кнауф, който от границите на наказателното поле отправи силен удар под гредата и топката влезе за 1:0! Радост по трибуните във Франкфурт!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Жълт картон за Костич.

37′

Дузпа за Айнтрахт или пък не! Бускетс фаулира Буре, който падна. Главният съдия прегледа ситуацията и отмени първоначалното си решение за дузпа в полза на домакините!

27′

Отсечен удар на Кристиян Якич от границата на наказателното поле летеше към долния десен ъгъл, но Марк-Андре тер Щеген се отчете с добро спасяване, за да предотврати опасността.

23′

Проблеми за Шави. Пике се контузи след като се подхлъзна и подстрада в бедрото. На негово място влезе Лангле.

Снимка 569843

12′

Пиер-Емерик Обамеянг стигна до прецизно извеждащо подаване, но един от защитниците му отне топката. Брилянтна намеса в отбрана.

Снимка 569841

6′

Домакините започват по-агресивно мача. Джибрил Сол опита опасен удар, но топката мина доста близо до вратата на катлунците.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

22 Чандлър Т.

Айнтрахт (Франкфурт) посреща Барселона в първи 1/4-финален мач от Лига Европа.

Айнтрахт (Франкфурт) отстрани Бетис на 1/8-финалите на Лига Европа по драматичен начин. Немският тим беше спечелил първия мач с 2-1 като гост и до самия край на реванша се чувстваше спокойно, когато в 90-минута Борха Иглесиас вкара гол за испанците и докара нещата до продължения.

Развръзката в тях дойде в 112-та минута. Тогава неразбирателство в защитата на Бетис доведе до автогол на Гуидо Родригес, който се оказа решаващ и прати тима на Айнтрахт в следващия етап от турнира.

След това, воденият от Гласнер тим, стигна само до нулеви ремита срещу Лайпциг и Гройтер Фюрт в Бундеслигата.

Но какво да кажем за Барселона? Под ръководството на Шави "Блаугранас" изживяват истински ренесанс.

Те са в серия от вече 21 срещи без загуба във всички турнири. Включително и 8 успеха в предишните 9 мача. В това число и победа с 4-0 над вечния враг Реал (Мадрид) като гост съвсем скоро.

В предишния кръг на Лига Европа "каталунците" елиминираха турския гранд Галатасарай с общ резултат 2-1.