Капитанът на английският национален отбор Джон Тери призна, че още чувства срам, заради унизителното отпадане на „трите лъва” от европейското първенство догодина.

Бранителят на Челси заяви пред медиите: „Доста време трябва да мине, за да могат хората, а и отборът да преживеят отпадането ни от Евро 2008. Аз специално се срамувам, когато излизам от нас”

Тери добави: „Не се учудвам, че хората ме гледат с обвинителен поглед”. Много е възможно британците да гледат изпод вежди Тери, след като са прочели разкритията на пресата за това, как капитанът е уринирал в чашка, поставена в центъра на дансинга на нощен клуб в Лондон.