Тери: Още ме е срам, че отпаднахме от Евро 2008
30.11.2007 09:09:42
Източник: Ройтерс
Бранителят на Челси заяви пред медиите: „Доста време трябва да мине, за да могат хората, а и отборът да преживеят отпадането ни от Евро 2008. Аз специално се срамувам, когато излизам от нас”
Тери добави: „Не се учудвам, че хората ме гледат с обвинителен поглед”. Много е възможно британците да гледат изпод вежди Тери, след като са прочели разкритията на пресата за това, как капитанът е уринирал в чашка, поставена в центъра на дансинга на нощен клуб в Лондон.
Soul fly
на 30.11.2007 в 10:01:30 #2Ми за срам си е батка
spur_me_on
на 30.11.2007 в 09:55:02 #1Хм, срам го било... дреме му на шлифера на него и на другите деградирали англиийски смъркачи- Sexy Lips, Mr Shrek, Lampost, Cashley Cole и т.н.