Румъния без проблеми в Беларус
08.09.2007 19:23:06
Източник: Ройтерс
Адриан Муту реализира два гола за Румъния в срещата с Беларус.
Първият гол в срещата реализира Адриан Муту в 16-ата минута, но само след четири минути Ромашченко възстанови равенството.
До края на първата част Никуае Дика в 42-ата даде нова преднина на северните ни съседи.
През втората част точка на спора сложи с втория си гол в двубоя Муту, който реализира в 77-ата минута от дузпа.
Така, Румъния остава начело в класирането на нашата група "G" с 20 точки.
tenev1
на 09.09.2007 в 00:05:07 #8ЦИГАНИ!!!!!!
quo vadis?
на 08.09.2007 в 22:50:11 #7За фенера- това с милионите удара как го измисли? Отиди на страницата на УЕФА и 6те види6 официалната статистика на ма4а, а именно- 6 удара за Малта и 5 за Турция!?!?
d4
на 08.09.2007 в 21:10:29 #6Няма го Стоичков пак него да изкарат виновен и да го оплюват,че нашите националчета хич не им се играе.Ицо може да е всякакъв,но играеше със цялото си сърце за родината,а ние го плюем.Заслужаваме тея загуби защото сме едни неблагодарници
d4
на 08.09.2007 в 21:08:43 #5Няма го Стоичков пак него да изкарат виновен и да го оплюват,че нашите националчета хич не им се играе.Ицо може да е всякакъв,но играеше със цялото си сърце за родината,а ние го плюем.Заслужаваме тея загуби защото сме едни неблагодарници
Revan__
на 08.09.2007 в 20:23:49 #4Фенерчо случайно ,ако не знаеш България ако вземе 4 мача докрая се класира на 90 процента на европейско.Единствено при този вариант отпадаме ,ако Румънци бият Холандия и двата отбора не се издънят никъде до края!
elitebg
на 08.09.2007 в 19:27:46 #3Malta 2 - 2 Turkey

Revan__
на 08.09.2007 в 19:22:52 #2Малта 2-2 Турция Хаха къде са южните съфорумници и по-точно фенербахче да ми обеснят резултата!
Chelsea_69
на 08.09.2007 в 18:42:22 #1Смърт не смърт тука ще ни бият здраво.Дано греша все пак