Холандсият селекционер на Русия Гуус Хидинк нормално не бе доволен от тежката загуба на своя тим. Специалистът също така наблегна, че "сборная" е допуснала грешки в безобидни ситуации, които обаче са били наказани.

"Допускахме контраатаки след наши грешки, заяви Хидинк. - Наказаха ни за грешки в безобидни ситуации. Това трябва да ни е за урок. Надявам се бързо да го научим."