Свен-Йоран Ериксон заяви, че е готов да се завърне начело на националния тим на Англия.
"Ако ме поканят, с удоволствие бих поел тима отново. Това обаче никога няма да стане", заяви шведският специалист.
Ериксон изрази увереност, че въпреки лошият старт на квалификационната кампания за Евро 2008, тимът на Англия има всички шансове да се класира за финалната фаза на шампионата на Стария континент.
Отборът на Англия е в квалификационна група "Е" заедно със съставите на Русия, Хърватия, Израел, Македония, Естония и Андора, като за момента е на четвърто място в класиране с актив от 11 точки.
"Уверен съм, че Англия ще се класира за финалната фаза на Евро 2008. Колкото до това, дали при евентуален провал Стив Макларън трябва да бъде уволнен, със сигурност няма да се стигне до там. Англичаните умеят да побеждават точно в най-важните си мачове. Имат изключителни играчи, които са способни да спечелят всяко състезание", коментира Свен-Йоран Ериксон.
Eric_Draven
на 22.05.2007 в 20:59:46 #4Е, Драго, единствената разлика между Макларън и Ериксон е, че единия е англичанин, а другия швед. И двамата са олигофрени. Разликата пък в това е, че първия е евтина, автория елитна...
Joe
на 22.05.2007 в 16:21:02 #3Фелационистът
на 22.05.2007 в 14:53:33 #2Тоз смешник МакЛарън откакто се отдели от САФ само дърпа назад! Искара там супер късмет с тоз Уефа финал дето ги Севиля ги направи мусака! Боро само дет не изпаднаха него сезон и ся ще декласира Англия за първнството! Пфф да си ходи тоз неблагодарен бездарник
Liverpool_FC
на 22.05.2007 в 12:10:58 #1Тоя е нечувано нагъл, ама англичаните са пълни мазохисти и след олигофрена Макларън що да не върнат и Ериксон...