България направи нулево реми като гост на Уелс в контрола, играна на стадион "Либърти" в Суонзи. Пред около 6000 зрители, включително и сериозна агитка на "трикольорите", двата отбора изнесоха много приятен и интригуващ двубой, в който преди всичко друго доминираха атакуващите действия.
Още от самото начало възпитаниците на Христо Стоичков опитаха натиск, но на два пъти Бербатов след пробиви на Мартин Петров и Георги Пеев не успя от чисти позиции да притесни по-сериозно вратаря на домакините Пол Джоунс.
Отговорът на Уелс дойде в 15-а минута, в която Петков трябваше да се намесва след удар на Райън Гигс от пряк свободен удар. Последваха нови добри изяви на Бербатов, който трудно бе спиран от защитниците на островитяните, но липсата на шанс и концентрация особено в завършващата фаза попречи на "лъвовете" да открият резултата.
До края на полувремето пред домакините се откри още един добър шанс, при който и дебютантът Игор Томашич оправда присъствието си на терена, избивайки от голлинията топката след изстрел на Ърншоу. През вторите 45 минути темпото на игра значително поспадна, за което вина имаха и двамата селекционери, заменили повечето от основните си футболисти.
Димитър Иванков се появи на вратата ни, Благо Георгиев, Здравко Лазаров, Светльо Тодоров, Георги Илиев и Йордан Тодоров също получиха шанс за изява. Джон Тошак от своя страна извади двете си звезди Райън Гигс и Крейг Белами и логично до края на мача така и не се стигна до ново чисто голово положение, с изключение на един опит за воле на Здравко Лазаров, който прати топката на сантиметри над гредата.
Така двубоят логично завърши при нулево равенство, като по този начин българският отбор направи генерална репетиция за началото на европейските квалификации. Възпитаниците на Христо Стоичков започват борбата с гостуване в Констанца на Румъния на 2 септември.
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:24:47 #280е хубаво де направих нова регистрация ама тука изход нема
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:23:26 #279аман.... ми те Стенли ,Бербо Мартин, много млади заминаха и затова успяха, другите вече ги бяхме подготвили
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:14:19 #278Kikaha 16.08.2006 17:04 aman ot ludi praseta 16.08.2006 17:02 ама на него за какво му е да се напъва и да ходи в чужбина, взима си заплатката тука, в БИАД е цар.........да не го е ебал луд, че да ходи на запад..... Ми щото на запад плащет с стотици хиляди , черепа не дава толко много, ти знаеш ли колко пиене е това
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:11:09 #277jabberwock 16.08.2006 17:04 aman ot ludi praseta, махни го тоя ник, че се дразня. В момента говориш с няколко луди прасета. Е аман от нас, така ли? Пак съм съгласен с теб: Единствено Петков, Бербо и Стенли могат да са сигурни титуляри, ама до скоро и Марто бе сред тях и видяхме, какво се получи. Добра ос е това. вратар - център - нападение. Д. Тодоров няма да играе, като чист защитник. Той и Ангелов ще помагат отзад. Същото важи и за другите в отбора, но на тея 2мата им прилича най- много. Тодоров е голямо куче, вервай ми. Като захапе някой и край. Не си спомням да си е изкарвал и глкупав червен картон. Забележи някой път, като настигне жертвата си, а той винаги я настига, как почва да го подритва. Ех някой да го научи и как да центрира, раван няма да има... Тоя ник не се отнася за всички цесекари(за съжаление има такива и от Левски), луди прасета викам на такива като супата , майора, едно време имаше разни параграфи и т.н., сигурен съм че никой от НОРМАЛНИТЕ фенове на който и да е отбор не се засяга п.п. от къде се сменя тоя ник?
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:09:57 #276...добра тренировка направиха нашите.Някой обаче май не трябва да ги викат за квалификациите
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:02:58 #275Kikaha 16.08.2006 17:01 aman ot ludi praseta 16.08.2006 16:58 аааа, Черепа в мазето за парното ще го върже, без пари няма да го пусне.............то тоя имам чуството, че като сере си плаща бе, не че баткоф е по-лайно за мирисане, амам нейсе туй са ся големците Ми да се надяваме, че се разиграе тогава в националния ще го шитнете в чужбина по-скоро
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:58:35 #274Kikaha 16.08.2006 16:57 aman ot ludi praseta 16.08.2006 16:56 ААААА, ако го искате платете бе, нямам нищо напротив, поне за сега Дано го пуснете като свободен агент
,
Ние нямаме пари вие управленци, мила родна картинка
georgiev
на 16.08.2006 в 13:58:04 #273Дойде време и аз да си кажа мнението.А то е, че конкретно за мача с Уеелс завършихме 0:0 благодарение на Бербатов,признавам си не ми е от любимците и то не поради липсата на талант и качества точно обратно именно поради наличието им неговата несериозност много ме изнервя,но да се надяваме ,че за мачовете от квалификациите ще успява да се разписва.За другите мога да кажа ,че всички играха на прилично нива забележки имам към М.Петров и Кишишев,алтернатива в момента преспокойно е Й.Тодоров дупката в която Мартин попадна след преминаването в Атлетико явно става по-дълбока.Очертава се проблем в лявата зона в офанзивен план,там може според да се мисли за вариант с Велизар единствено бързината му куца малко но и това се преодолява с добро взаимадействие с бека ,да не забравяме Електричката. Общо взето аз съм оптимист за предстоящите мачове с Мамалига и Холандия. Напред България !Българи юнаци!
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:56:12 #272Kikaha 16.08.2006 16:54 aman ot ludi praseta 16.08.2006 16:53 ами да ги покаже тези качества, щото аман вече от скрити таланти и потенциални футболисти Ми що го отмукнах от Левски, ставаше идеална смяна на Боримиров
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:54:43 #271Kikaha 16.08.2006 16:53 казах ви и Пената не беше голям стратег, номера е да ги мотивира.... Бе той Ицо добре си ги мотивира, ама е голям инат и като си науми нещо рядко слуша другитв
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:53:03 #270Kikaha 16.08.2006 16:49 Г. Илиев да се пробва в друг спорт............... Абе има си качества ама май трудничко се адаприра към новия си отбор, има и добър шут от далече, което не е силата на много от другите...
vucata
на 16.08.2006 в 13:49:11 #269.................................................. петков.......................................................... .........................топузаков............ в.илиев...................тома6и4........................... ...................................................................................................................... ...................................................................................................................... .......................................................................................................................................................................................................................................... тодоров..................................................................................................вагнер .................................... петров...................... г.илиев........................................ ...................................................................................................................... ...................................................................................................................... ...................................................................................................................... ...................................................................................................................... ...................................................................................................................... ...................................................................................................................... велизар................................................................................................м.петров ...................................................................................................................... ............................................. .................................................................................... бербатов според мене така 6те е по-стабилно отзад сас трима а пак и дан4о тодоров и вагнер които са енерги4ни по принцип 6те помагат и в за6тита и в атака и стилян може да помага пове4е в офанзивен план когато г.илев е там просто тои е доста по-добар и енерги4ен от ки6и6ев и в офанзивен план са6то е по-добар от там.
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:41:40 #268vucata 16.08.2006 16:38 петков топузаков в.илиев тома6и4 тодоров вагнер петров г.илиев велизар м.петров бербатов според мене така 6те е по-стабилно отзад сас трима а пак и дан4о тодоров и вагнер които са енерги4ни по принцип 6те помагат и в за6тита и в атака и стилян може да помага пове4е в офанзивен план когато г.илев е там просто тои е доста по-добар и енерги4ен от ки6и6ев и в офанзивен план са6то е по-добар от там. Така ама срещу по-слабите в групата, румъния и холандия ще ни разпилеят по фланговете а Гощо Илиев първо да влезе във форма в цска и после да се бори за нащионалния става ли?
vucata
на 16.08.2006 в 13:38:33 #267петков топузаков в.илиев тома6и4 тодоров вагнер петров г.илиев велизар м.петров бербатов според мене така 6те е по-стабилно отзад сас трима а пак и дан4о тодоров и вагнер които са енерги4ни по принцип 6те помагат и в за6тита и в атака и стилян може да помага пове4е в офанзивен план когато г.илев е там просто тои е доста по-добар и енерги4ен от ки6и6ев и в офанзивен план са6то е по-добар от там.
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:36:44 #266jabberwock 16.08.2006 16:29 И вчера забелязах, че лудите прасета умно говори. Томашич обаче трябва да играе до Топузаков. Що да се бута нещо вече изградено. Кишиша да го няма. Ст. Ангелов да се пробва, а Д. Тодоров на негово място. Хем ще играем с от 3ма до 5ма чисти защитници, а Тодоров има дробове да тича по тъча за 2ма. Велизар и Йовов трябва да започнат титуляри. Останалите са ясни. Ми Топчо/В Илиев тука ми е малко дилема, но за данчо тодоров не става момчето за защитник и него като вагнер го влече атаката , не случайно и в цска не го ползват в защита. Петков Венков(в краен случай Вагнер), В.Илиев(топчо), Томашич,С. Ангелов Кишишев Стенли и Велизар(Янкович, Божинов две крила Марто(Йовов) - Тлкийски(Благо) Бербо(С.тодоров) Като тука само Г.Петков,Стенли и Бербо са 100% титуляри за всеки друг има приличен замесник
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:25:41 #265fca 16.08.2006 16:23 Стоичков няма ли кой да го изгони, съсипва отбора. Е точно СЕГА трябва да сменяме треньора, 20 дена преди мачовете, когато почна най-накрая да наглася състава
fca
на 16.08.2006 в 13:23:53 #264Стоичков няма ли кой да го изгони, съсипва отбора.
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:18:54 #263А и все пак ако мине напред не знам ко ще го смени като бек, Бенделовски беше почти на шега, Й. Тодоров и в цска не го пускат като бек
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:16:31 #262SSS 16.08.2006 16:12 aman ot ludi praseta 16.08.2006 16:08 Нямамнищо против С. Ангелов като деф. халф ама да играе като такъв и в Левски. И то всеки мач. А не С. Ангелов да не знае жсеки следващ мач на каква позиция ще играе в Левски. Съгласен ли си. Ми докато Миланов не му мине страха да влиза в единоборства, Ангелов ще си го местят постоянно в зависимост от съперника, много по-добре е да си играе на един и същи пост ама не е задължително, Ангелов специално е доказал че това не му пречи
slavkov
на 16.08.2006 в 13:11:15 #261Гъргоров е ясен / той и дузпи не може да бие / ,
,но Христо Янев ...имаше хъс в това момче,не знам сега в Гренобъл как ще се развие и въобще ще се развие ли Само не разбрах за що го биха