България направи нулево реми като гост на Уелс в контрола, играна на стадион "Либърти" в Суонзи. Пред около 6000 зрители, включително и сериозна агитка на "трикольорите", двата отбора изнесоха много приятен и интригуващ двубой, в който преди всичко друго доминираха атакуващите действия.
Още от самото начало възпитаниците на Христо Стоичков опитаха натиск, но на два пъти Бербатов след пробиви на Мартин Петров и Георги Пеев не успя от чисти позиции да притесни по-сериозно вратаря на домакините Пол Джоунс.
Отговорът на Уелс дойде в 15-а минута, в която Петков трябваше да се намесва след удар на Райън Гигс от пряк свободен удар. Последваха нови добри изяви на Бербатов, който трудно бе спиран от защитниците на островитяните, но липсата на шанс и концентрация особено в завършващата фаза попречи на "лъвовете" да открият резултата.
До края на полувремето пред домакините се откри още един добър шанс, при който и дебютантът Игор Томашич оправда присъствието си на терена, избивайки от голлинията топката след изстрел на Ърншоу. През вторите 45 минути темпото на игра значително поспадна, за което вина имаха и двамата селекционери, заменили повечето от основните си футболисти.
Димитър Иванков се появи на вратата ни, Благо Георгиев, Здравко Лазаров, Светльо Тодоров, Георги Илиев и Йордан Тодоров също получиха шанс за изява. Джон Тошак от своя страна извади двете си звезди Райън Гигс и Крейг Белами и логично до края на мача така и не се стигна до ново чисто голово положение, с изключение на един опит за воле на Здравко Лазаров, който прати топката на сантиметри над гредата.
Така двубоят логично завърши при нулево равенство, като по този начин българският отбор направи генерална репетиция за началото на европейските квалификации. Възпитаниците на Христо Стоичков започват борбата с гостуване в Констанца на Румъния на 2 септември.
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 15:01:41 #300....Ливърпул всяка година почват с изказванията като на нашата Славия,че ще се борят за титлата и накрая с пръст в устата
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:56:06 #299jabberwock 16.08.2006 17:52 на мен Марица ЦСКА ---------------------- ливърпул са в друго измерение. те са нещо, като олицетворение на представите ми за футбол. еле имахме един играч и още го имаме де- Фауър (от школата на евъртън е), та тоя играч ме запали по футбол на клубно равнище. Е тоя играч е автор на ГОЛА който винаги ще помня, май беше срещу розенборг, пое я с пета като прехвърли около 10 метра и побягна там и още от въздуха изпраска егаси волето
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:55:49 #298FC Everton 16.08.2006 17:54 ..пускай тото
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:52:49 #297много са богати гадовете
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:52:28 #296нека позная....Челси
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:51:59 #295ми то е все едно да си фен и на Левски и на цска
Но мен ме кефят заради стила си на игра, още от едно време, всички се бранят тия нападат и падат красиво 
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:50:13 #294prosto fen 16.08.2006 17:48 ....ама смешни отбори си изброил без Левски
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:48:18 #293jabberwock 16.08.2006 17:45 фене, ти от Ливърпул ли си???? брех да му се не види. знех си аз, че се крие нещо зад този ник. Необработен диамант. Зад старият ти ник имам предвид. Ми след Левски и юношите на Левски следват в този ред Поол Реал и колкото е да е странно и Лацио и Рома
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:44:39 #292jabberwock 16.08.2006 17:39 ха честита ти премяна, просто фен. Добре че е онова 'О' на края след първата дума, да не стават недоразумения ;) Ми то има фенщина и фенщина.....за съжаление гнилите ябълки ги има във всички агитки
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:42:01 #291FC Everton 16.08.2006 17:35 Ми не знам за гонзо ама като те гледам на кой отбор в чужбина си фен ми става ясно колко разбираш от футбол. В тоя град има само един отбор и това е Ливърпул
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:41:50 #290prosto fen 16.08.2006 17:39 ...абе ще станеш хакер
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:39:57 #289егаси....тъкмо го смених и намерих горе изхода
prosto fen
на 16.08.2006 в 14:38:02 #288Аман..... най-накрая, сега ще се появи някой от мойте "любимци", и няма да разбере по ника че за него говоря
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:34:30 #287FC Everton 16.08.2006 17:31 aman ot ludi praseta 16.08.2006 17:26 Kikaha 16.08.2006 17:25 aman ot ludi praseta 16.08.2006 17:23 другите ги бяхме школували се казва....... Спомням си че имаша едно интервю с Манчев, най-учуден бил че в Лил не им давали да пият А помниш ли едно интервю с Гонзо по въпроса ,че в Рен го хокали че не знае език освен българският.Такива сте говедата-тъпи. Ми той отиде там да играе....не да си говори, това че не успя е друг въпрос, важното е че му взехме парите, въпреки че сега вече ни нямат голямо доверие като продаваме
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:34:08 #286aman ot ludi praseta 16.08.2006 17:31 .абе излез от този сайт и влез наново с новия ник
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:33:18 #285FC Everton 16.08.2006 17:31 ...напротив Гонзо знае и турски ама кой им е крив на франсетата че не знаят този популярен език
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:31:33 #284сериозно , как се сменя ника тука, изход от профила никъде не виждам
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:30:15 #283ми алкохол струва ми се .....те там допинг си взимат
Еди Ведар
на 16.08.2006 в 14:28:56 #282aman ot ludi praseta 16.08.2006 17:26 ...какво да не пият

aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 14:26:40 #281Kikaha 16.08.2006 17:25 aman ot ludi praseta 16.08.2006 17:23 другите ги бяхме школували се казва....... Спомням си че имаша едно интервю с Манчев, най-учуден бил че в Лил не им давали да пият