Треньорът на Етър Росен Кирилов даде мнението си за равенството 0:0 срещу Левски.

"Тежък мач. С оглед на показаното от Левски, мисля, че трябва да сме доволни от точката. Знаехме, че Левски са силни на контраатака. Второто полувреме бяхме по-добре организирани, не оставихме пространства.

Идеята в атака бе да правим добри контраатаки. Имахме един или два момента, които можеше да използваме. Мисля, че на "Българска армия" имахме повече ситуации. Виждам, че Левски е по-добре и е по-организиран. Физически изглеждат много добре.

Добро начало. Равенства с Левски и ЦСКА са добър старт. Предстои ни много работа. Днес в атака не ми харесаха нещата. Искам да изглеждаме, както изглеждахме срещу ЦСКА през второто полувреме.

Нашият отбор не отстъпва по класа на Черно море. Ще се опитаме там да победим. Мисля, че имаме сили и възможности", заяви Кирилов.