Старши треньорът на Етър Емануел Луканов сподели очакванията си за предстоящото гостуване на ФК ЦСКА 1948 в среща от шестия кръг на Първа лига.

"Подготвихме се както за всеки мач. Изпитваме малко затруднения с анализирането на съперника, защото са с нов треньор, имат около 40 футболисти и нямаме ясна представа с какъв отбор ще излязат. Но това са 40 отлични играчи и който и да пуснат, този отбор има класа.

Но ще си търсим нашите шансове. Трябва да играем компактно и затворено между линиите и да търсим в атака качествата на нашите футболисти. Концентрирано през 90-те минути. Ако досега сме играли на 80 процента от възможностите си, сега трябва да сме на 100 от първата до последната минута на мача", коментира наставникът.

Двубоят между ФК ЦСКА 1948 и Етър ще се играе в понеделник (21 август) от 20:30 часа на стадион "Витоша" в Бистрица, като двама от основните играчи на "виолетовите" - Крум Стоянов и Илкер Будинов няма да могат да вземат участие в срещата поради контузии.

Треньорът на Етър се закани на Берое: Време е да счупим каръка, победата е задължителна

Срещата е в понеделник (14-и август) от 19.00 часа на стадион "Ивайло"