Красимир Балъков похвали футболистите си за играта им през второто полувреме в мача с Левски (1:2). Ето какво още сподели специалистът:

"Казах на играчите след мача за това, което най-липсва на българския футболист - самочувствие и вяра в себе си. Първото полувреме бяхме много пасивни, без агресия, искахме да сме по-активни, както бяхме през второто полувреме.

След почивката обърнахме играта, дадохме борба на Левски, показахме, че можем да си вярваме. Беше пълен стадионът, по-добро от това да направиш спектакъл в един такъв мач, няма.

Видяхте, че Иван Стоянов игра бек, Сърмов игра защитник, имахме много проблеми в защита. Иван Стоянов мисля, че никога не е играл като бек. Скерлев беше болен, игра с една тренировка. Не е лесно да се справиш с Левски, още повече при такава ситуация. Второто полувреме обаче беше много по-добро. Успяхме да измием лицето си от първото полувреме, но тепърва трябва да работим, защото точките са малко", каза Бала.

Етър загуби от Левски с 1:2

Левски постигна своето във Велико Търново, "сините" фенове прекъснаха мача за 10 минути