Жълт картон за Панталеев.

74′

Садула влиза на мястото на Китан Василев.

71′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Бадара бележи втори гол, след като се озова на добра позиция - 2:0!

69′

Иван Стоянов влиза на мястото на Иван Петков.

66′

Руменов изскочи зад защитата на гостите, но футболистът на Етър се забави пред вратарското поле и загуби топката.

61′

Жълт картон за голмайстора в мача до момента - Сашо Александров.

60′

Отофе влиза на мястото на Амзин.

58′

Удар на футболиста на Етър Чавдар Ивайлов извън наказателното поле, Мишо Иванов спаси.

55′

Ангел Стоянов заменя Стефан Христов.

54′

Нови претенции от домакините за дузпа за игра с ръка на Върбанов!

52′

Играчите на Етър започват много амбицирано второто полувреме с идеята да вкарат бърз гол, с който до голяма степен ще предрешат изхода от мача.

50′

Хубава атака на Етър завършва с гол на Иван Петков, който справедливо е отменен заради засада.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Категорично надмощие на "болярите" в последния четвърт час на първото полувреме. Играчите на Витоша трудно успяват да задържат топката, камо ли да си помислят за нещо по-сериозно в предни позиции.

37′

Опасна атака по левия фланг на Етър завършва с остро центриране пред вратарското поле, но Кочилов изчисти в корнер.

34′

След попадението домакините се поуспокоиха и се опитват да владеят топката по-дълготрайно.

28′

ГООООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Атрактивно изпълнение на Сашо Александров с удар от границите на наказателното поле попада под сглобката - 1:0! Повторенията обаче показаха, че в момента на подаването Алвеша е в засада.

16′

Чудесна атака на Етър изведе Сашо Александров в наказателното поле, бранителят пусна на метри от вратата подаване, което бе избито от Гьонов, а повторенията показаха, че футболистът е играл с ръка. Дузпа имаше!

15′

Домакините успяха да натикат своя съперник в половината му след 10-ата минута на мача.

12′

Първо положение за гол в мача! Иван Петков свали с глава успоредно на вратата, Яни Пехливанов засече, но топката мина близо до лявата греда!

5′

Домакините се опитват да установят контрол върху мача, но противно на очакванията, отборът на Витоша е изнесен в центъра на терена.

1′

Начало на мача.

29. Х. Иванов 1. М. Иванов
14. Минев 3. Върбанов
73. Стоянов 25. Отофе

Етър трябва да победи днес Витоша, ако иска да диша по-спокойно. Отборът е в серия от 8 мача без победа, регистрирайки 4 равенства и 4 загуби. За последно "болярите" спечелиха през август, когато биха Славия с 2:1 в София.

Ето защо издънка днес може сериозно да разклати стола на старши треньора Станислав Генчев и екипа му. В миналия кръг тимът от Велико Търново загуби с 0:2 при гостуването си на Локомотив (Пловдив).

Витоша пък е на дъното на таблицата, а отборът все още търси историческата си първа победа при майсторите. Отборът на Костадин Ангелов бе на косъм от това да вземе точка при домакинството срещу Черно море, но в крайна сметка загуби с 1:2.

Първият мач между двата отбора в началото на сезона завърши при равенство 1:1 в София.