Отборът на Етър записа още един силен мач по време на лагера си в Турция. Днес "виолетовите" завършиха наравно 1:1 с Висла (Краков) в контрола.

Резултатът бе открит от съперника на "виолетовите" в 16-ата минута, когато Колар засече хубаво центриране и с едно докосване изпрати топката в мрежата за 1:0.

Красимир Балъков: Качествените контроли ни помагат да добием самочувствие и опит

Етър и Висла (Краков) се разбраха да играят днес

Великотърновци изравниха две минути преди проверката да завърши. В герой за своя тим се превърна Георги Сърмов, който се разписа за 1:1 след хубава отборна атака. Крум Стоянов комбинира с Велко Батрович, а той реши да смени посоката и центрира към Сърмов, който не сгреши и измъкна равенството.

Малко след това, Иван Петков също отбеляза гол, но той бе отменен от главния рефер.

Етър: 13. Господинов, 7. С. Георгиев, 70. Станев, 21. Василев, 16. Гълъбов, 88. Боджадж, 17. Мане, 8. Руменов, 9. Ангелов, 10. Почански, 11. Младенов;

Висла: 1. Лис, 2. Пиетржак, 3. Садлок, 10. Баша, 16. Бласчиковски, 24. Колар, 27. Василевски, 30. Бурлига, 31. Дрзазга, 32. Клеменц, 70. Слива.