Треньорът на Етър - Емануел Луканов похвали играчите си след победата с 2:0 над Беласица в мач от Втора лига.

"Имахме тотален контрол през първото полувреме, поведохме в резултата, имахме и други възможности. Липсваше ни, както винаги, последният пас. Второто полувреме те реагираха, ние предприехме наши действия, които дадоха плодове - вкарахме втори гол и затворихме мача.

Малко принудителните смени ни объркаха плановете, но направихме противодействие на техните действия. Като играем с двама нападатели, центриранията са от стратегическо значение, трябва да подобрим този елемент.

Нашият отбор е солиден - всички линии, играем солидно в защита и си използваме възможностите в атака. Поздравявам момчетата", каза Луканов.

Етър победи Беласица с 2:0 в мач от Втора лига