Жозе Моуриньо не беше щастлив след равенството 1:1 с Уулвърхямптън. Тимът му водеше почти през целия мач, но изпусна успеха в края на двубоя.

"Една точка срещу Уулвс би бил нелош резултат в друг случай, защото те не са слаб опонент. Но да поведем в първата минута и да имаме още 89, за да вкараме още, няма как да не съм разочарован. Знам как се подготвихме за мача и какво съм казал на играчите, но не искам да казвам повече от това.

Поздравявам Уулвс, защото те успяха да ни притиснат, но ние устояхме и контролирахме мача. Проблемът е, че ни липсваше амбиция и желание да потърсим още голове.

Не знам дали заслужавахме повече от точка. Случи ни се най-доброто възможно нещо - да поведем в първата минута. След това контролирахме мача, но получихме гол от корнер. Имахме 89 минути да потърсим втори гол, но не се възползвахме.

Стана като в мача с Ливърпул. 90 минути успяхме да се справим с доста опасни футболисти, но накрая ни наказаха от статично положение. Не съм казвал да се приберем в защита. Играчите знаят какво исках от тях на полувремето. Ако те не могат да го направят, проблемът е в тях", каза опитният португалски специалист.

Уулвърхемптън спечели точката срещу Тотнъм, прекалената предпазливост на "шпорите" им коства успеха