Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер категоричо отрече слуховете, че ще поеме Реал (Мадрид) от идния сезон. След отпадането на "белия балет" от Шампионската лига, в испанските медии се появи информацията, че Флорентино Перес ще се опита да привлече французина на "Бернабеу".
"Оставете ме на мира! Ще изпълня договора си с Арсенал, който е до 2011 година", заяви троснато Венгер пред "Ас".
"В момента мисля само за мача срещу Хъл. Те може и да не са толкова бяскави като Реал, но на този етап са далеч по-важни за мен", продължи сърдито французинът.
Венгер коментира и клубната политика на президента на "белия балет" Флорентино Перес.
"Да похарчиш 260 милиона евро не означава, че ще спечелиш Шампионската лига. Ако харчиш всяко лято по толкова, накрая разбира се, ще вземеш купата, но това е първият сезон под ръководството на Перес", завърши Венгер.
Eric_Draven
на 12.03.2010 в 18:55:41 #4Венгер ще вземе Бендтнер да прави хеттрици
Varimathras
на 12.03.2010 в 18:46:06 #3Тъкмо стъкми новия силен отбор на Арсенал и да бега - абсурд Арсенал имат лека програма до края на първенството и са само на 3 точки зад лидера... Няма да се учудя ако ей така станат шампион докато Челси и МанУтд се боричкат
edin_otbor
на 12.03.2010 в 18:31:22 #2Е, нали Рафа щеше да е

LOVEC
на 12.03.2010 в 18:27:32 #1Сега може и да не иска, но в края на един сезон без никакъв трофей може и да промени решението си.