Уотфорд надви с 2:1 Уулвърхемптън у дома в мач от 21-ия кръг на Висшата лига. Това бе трета победа за "стършелите" в последните четири срещи, а една от тях завърши наравно.

Жерар Деулофеу откри резултата след половин час игра. В началото на второто полувреме Абдулай Дукуре удвои. Педро Нето в 60-ата минута върна "вълците" в мача. Гостите обаче не успяха да стигнат поне до точка, въпреки че в 71-ата минута Кристиян Кабаселе бе изгонен.

С успеха Уотфорд събра 19 точки и остава на предпоследно място. Уулвс имат 30 точки и са на седма позиция.

В 30-ата минута домакините организираха отлична атака. Исмаила Сар намери връхлитащия отдясно Деулофеу, който с техничен удар по диагонала вкара за 1:0.

В 49-ата минута Деулофеу проби през центъра и намери Дукуре в наказателното поле. Халфът нанесе силен удар в горния десен ъгъл, за да удвои преднината на "стършелите".

След час игра Нето напредна с топката и нанесе техничен удар, който рикошира в играч на домакините и влезе във вратата за 2:1.

В 71-ата минута Кабаселе фаулира откъсващия се сам срещу вратаря Хота и бе изгонен.