Коравият тим на Уулвърхемптън успя да надигне глава и се спаси от шеста поредна загуба днес. "Вълците" успяха да се върнат в мача със Суонзи и след като губеха с 0:2 успяха да изравнят до 2:2. В последните минути домакините дори можеха да изковат пълен успех.

Гостите от Суонзи започнаха много по-силно двубоя и закономерно поведоха с 2:0. Още в 24-ата минута "лебедите" дръпнаха в резултата. Марк Гоуър подаде добре към Дани Греъм, който откри резултата.

В 35-ата гостите съвсем смълчаха трибуните на "Молиню". Тимът на Суонзи разгърна прекрасна контраатака. Лион Брайтън бе намерен добре отдясно, след което той пусна успореден на голлинията пас към Джо Ален, а той без проблеми реализира - 0:2.

Уулвърхемптън пробва сериозен натиск, но така и домакините не стигаха до кой знае какви голови ситуации. В последните пет минути обаче настъпи драмата.

При едно меле в 85-ата минута Кевин Дойл се оказа най-съобразителен и вкара за 1:2. Само след 60 секунди Джейми О'Хара възстанови равенството.

В последните секунди домакините бяха на косъм да спечелят двубоя, но Ненад Миляш не успя да стреля добре с глава от изгодна ситуация.