Два поредни корнера в полза на домакините.

Положението беше разгледано и чрез системата ВАР.

45′

Играта е подновена.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме започна по кошмарен за домакините начин. Още в 58-ата секунда на сблъсъка Танги Ндомбеле даде предимство на гостите.

Той се разписа с плътен изстрел, като не остави много време и възможности на Патрисио за адекватна реакция.

Отново Ндомбеле бе в основата на сериозна опасност малко по-късно, като с лека ръка пробяга половината терен и преодоля куп бранители на съперника.

Избра да подава към Регилон, който обаче побърза да стреля, вместо да потърси някой от тримата си свободни съотборници.

Центриранията на Адама Траоре не даваха резултат, като често дори не намираха негов съотборник.

Нето пък бе много сериозна опасност за защитниците на "шпорите", като пробивите му изправяха на нокти отбраната на столичани.

При един от тях точно Нето подаде остро към Силва, който засече топката в мрежата, но от външната страна на вратата. На първо време се създаде илюзия, че кълбото е зад голлинията, но повторенията успокоиха феновете на Тотнъм.

Набезите на играчите на Уулвърхемптън постепенно намаляха и дори в самия край на полувремето Кейн можеше да вкара за 0:2, но пробивът му беше спрян ефективно от Руи Патрисио.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Уинкс.

40′

Центриране на Траоре.

Разбъркване в полето на гостите.

Поденс стреля силно!

Лорис спасява.

37′

"Шпорите" се опитват да овладеят устрема на опонентите си.

Контролират ритъма на игра и убиват скоростта на състезателите в жълти екипи.

Ндомбеле продължава да е истинска опасност за състава на домакините.

Използва и най-малките възможности, за да опитва да притеснява защитниците на Уулвс.

Снимка 511392

Източник: Twitter

34′

Тотнъм е в собствената си половина.

Играчите на тима изнасят играта до централната част от терена, след което не рискуват с бързи акции в полето на съперника.

28′

Пробив на Нето!

Силва засича центрирането му!

Топката се спира в мрежата, но от външната страна на вратата.

Пропуск.

25′

Опит за извеждащо подаване към Кейн.

Патрисио излиза и спира навреме движението на топката.

22′

Контузия на Коуди.

Играта временно е спряна.

21′

Опасна контраатака на Тотнъм.

Ндомбеле преминава половината терен.

Пас към Регилон.

Той стреля, вместо да подава.

Слаб опит, при положение, че имаше и трима свободни съотборници в нападение...

18′

Разочароващо изпълнение на Саис.

Добавката му бе просто нелепа.

Атаката на тима обаче продължава.

17′

Нарушение срещу Поденс в опасна близост до вратата на Тотнъм.

Дейвис използва ръцете си. Повторенията доказаха това.

Напрежение пред Лорис.

13′

Съвсем не доволна физиономия на лицето на Моуриньо край страничната линия.

Не спира да жестикулира към футболистите си.

Сочи средната част от терена.

12′

Пас към Поденс на границата на наказателното поле.

Той шутира, но топката не придобива траекторията, на която футболистът на домакините се надяваше.

Без проблеми за вратаря на Тотнъм.

9′

Центриране на Сон.

Хари Кейн се бори с бранителите на съперника.

Нападателят не успява да спечели битката и топката е отнета.

6′

Домакините се опитват да върнат незабавно полученото на много ранен етап попадение.

Не успяват да го сторят.

4′

Нето напредва по левия фланг.

Остро центриране!

Никой от съотборниците му не засича топката.

2′

ГОООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Ндомбеле!

Снимка 511393

Статично изпълнение пред полето на Патрисио, разбъркването стигна до Ндомбеле, който получава възможност да стреля от границата на пеналта!

Резултатът е открит!

Гостите повеждат!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Руди Орие

Последният мач от днешната програма във Висшата лига започва в 21:15 часа.

Един срещу друг застават отборите на Уулвърхемптън и "борещият се за титлата", по думите на собствения му мениджър, Тотнъм.

Снимка 499151

Източник: EPA/БГНЕС

Домакините не съвсем случайно бяха считани за приятната изненада на миналия сезон, но през този имат своите слаби моменти.

В последните си 4 мача те записаха само един успех, при допуснати 3 поражения.

Моуриньо: Аз съм пример за поведение по време на мач

"Дълги години се държах ужасно"

Отборът на Жозе Моуриньо обаче има най-натоварената програма през декември и също регистрира една победа в последните си 5 мача.

Тотнъм загуби с 0:2 от Лестър във Висшата лига

Лестър развали празничното настроение на Тотнъм и Жозе Моуриньо

"Лисиците" със заслужен успех 2:0 в Лондон

"Шпорите" допуснаха загуби в последните два кръга, срещу Ливърпул и Лестър.

Жозе Моуриньо призна: Не играхме много добре

"Нашият млад вратар не направи нито едно спасяване"

"Вълците" играят на приливи и отливи, но в миналия кръг надвиха с 2:1 Челси.

Това би могло да подейства като катализатор за тях и в днешния сблъсък, но за целта те ще трябва да положат неимоверни усилия.

Тотнъм се огледа в капитана на РБ Лайпциг

Марсел Забитцер представлява сериозен интерес за "шпорите"

Очаква се и двата тима да търсят бързо отбелязване на попадение. В противен случай те са доказали, че нямат против навлизането в специфично русло, при което се изчаква съперникът да сгреши, което често отнема дълго време.

А феновете обичат "фойерверките" във футбола. Головете. И със сигурност не биха имали нищо против висока резултатност и победа за своите любимци.