Уест Хям победи Брайтън с 3:1 като гост в късния съботен мач в английската Висша лига. С успеха "чуковете" излязоха поне временно на първи място във Висшата лига, а за "чайките" това бе първа загуба след две победа на старта.

Привлеченият от Саутхямптън през лятото Джеймс Уорд-Праус откри резултата за Уест Хям в 19-ата минута след асистенция на Михаил Антонио. Това бе 50-и гол на футболиста във Висшата лига.

Уест Хям победи Челси с 3:1 в среща от Висшата лига

Уест Хям се разправи с мултимилионната селекция на Челси

Футболистите на Дейвид Мойс напълно надиграха мултимилионната селекция на "сините"

Джарод Боуен покачи на 2:0 в 58-ата минута, а Антонио направи преднината на тима от Лондон класическа пет минути по-късно.

Брайтън успя да стигне само до почетно попадение на Паскал Грос десет минута преди края на редовното време на мача.