Отборът на Тотнъм достигна до пълен обрат с 2:1 над Уотфорд в тазвечершния двубой от 24-ия кръг във Висшата лига.

"Стършелите" откриха резултата в 38-ата минута, когато Крейг Каткарт скочи най-високо в наказателното поле, за да засече топката след изпълнение на ъглов удар, и веднага я мушна във вратата за 1:0.

Ливърпул и Лестър не се победиха във Висшата лига - 1:1

Лестър изненада Ливърпул и си тръгна с точка от "Анфийлд"

Хари Магуайър бележи за "лисиците"

"Шпорите" започнаха по-добре второто полувреме, но така и не успяваха да достигнат до нещо по-опасно пред съперниковата врата. Това обаче се промени малко преди края на срещата.

Първо в 80-ата минута, Хьон Мин-Сон получи хубаво подаване в наказателното поле и бързо изпрати топката към средата на вратата, разписвайки се за изравнителното 1:1.

Седем минути по-късно, Фернандо Йоренте направи пълен обрат, след като получи подаване от Дани Роуз и с глава изстреля топката в мрежата за крайното 2:1.

Снимка 403616

Източник: БГНЕС

След тази победа, Тотнъм запазва третото място във Висшата лига с актив от 54 точки, докато Уотфорд е девети с 33.

Борнемут разгроми Челси с 4:0 във Висшата лига

Борнемут обезличи Челси и Игуаин, "черешките" с разгром у дома!

Отборът записа успех с 4:0 над лондончани