Де Хеа изби опасен удар на Кейн в корнер.

Нов пропуск на Тотнъм! Ериксен намери Сон отдясно. Кореецът пробва силен удар, който мина покрай гредата.

Ериксен напредна и опита удар извън наказателното поле, който мина покрай лявата греда на Юнайтед.

Мата влиза на мястото на Погба.

63′

Фелайни заменя Лингард.

56′

Лукаку се справи със защитник на Тотнъм и оправи силен удар. Лорис избива в корнер.

49′

Сон се освободи и нанесе силен удар, който мина покрай гредата.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

38′

Жълт картон за Фил Джоунс.

28′

ГОООЛ ЗА ТОТНЪМ!!! Лондончани организираха поредната добра атака. Киърън Трипиър получи топката отдясно, напредна и центрира в наказателното поле, където Фил Джоунс заби топката в собствената си врата.

24′

Отлична атака на Тотнъм завърши със спасяване на Де Хеа. Ериксен намери Кейн, който бе затворен от Смолинг, но все пак успя да стреля. Испанският вратар спаси.

20′

Разочароващ удар на Марсиал. Французинът проби отдясно, но прати топката над вратата.

16′

Отлична намеса на Лорис. Вратарят изпревари Лукаку и запази вратата си суха.

2′

ГООООЛ ЗА ТОТНЪМ!!! Домакините изненадаха "червените дяволи" още в първите секунди на мача. Кейн се пребори за висока топка, която попадна в Деле Али. Халфът от своя страна намери Кристиян Ериксен и той прониза Де Хеа.

1′

23. Шоу

Тотнъм приема Манчестър Юнайтед в дербито на 25-ия кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 22,00 и ще се проведе на "Уембли".

Двубоят е изключително важен и за двата тима, които имат за цел да попаднат в Топ 4 в края на сезона.

Манчестър Юнайтед: Няма шанс да се разделим с Дейли Блинд

Лоша новина за Рома

Домакините нямат загуба в 8 поредни мача във всички турнири, но завършиха наравно в последните си две срещи - 1:1 със Саутхемптън във Висшата лига и 1:1 с Нюпорт Каунти за ФА Къп.

"Червените дяволи" са с 5 поредни победи във всички турнири, като не са допускали гол в 6 двубоя поред.

По-рано през сезона Юнайтед надви Тотнъм с 1:0 на "Олд Трафорд" с гол на Антони Марсиал.

Маурисио Почетино няма да може да използва контузения Хари Уинкс, а под въпрос за срещата са Тоби Алдервайрелд, Серж Орие и Дани Роуз. За гостите аут са Златан Ибрахимович и Ерик Баий.