Де Хеа!!! Йоренте свали топката за Кейн в наказателното поле. Нападателят намери коридор за стрелба, но Де Хеа с блестяща намеса изби с крак.

78′

Жълт картон за Погба.

Снимка 399945

74′

И пак Де Хеа!!! Деле Али получи пас от Ериксен, овладя топката и стреля от близка дистанция, но испанският вратар изби с блестящ рефлекс.

72′

Лукаку заменя Марсиал.

71′

Де Хеа лови удар на Кейн от пряк свободен удар.

70′

Нова невероятна намеса на Де Хеа. Испанският вратар успя да спаси удар на Алдервейрелд след центрриране от корнер. Бранителят нанесе удар с крак в долния десен ъгъл, но стражът успя да реагира и изби.

68′

Удар на Ериксен от пряк свободен удар минава покрай вратата.

Снимка 399941

67′

Жълт картон за Линдельоф.

66′

Тотнъм организира отлична контраатака. Ламела отне топката и намери Кейн. Той от своя страна изведе Дели Али. Халфът нахлу в наказателното поле и нанесе удар, който обаче бе спасен от Де Хеа.

62′

Спасяване на Лорис! Гостите организираха нова добра атака. Рашфорд получи топката отляво на наказателното поле и успя да намери непокрития Погба. Френският халф от отлична позиция стреля в левия ъгъл, но Лорис успя да избие.

Снимка 399943

60′

Ериксен центрира в наказателното поле, където Кейн изпревари Джоунс и нанесе удар с глава, който  Де Хеа спаси.

56′

Удар на Погба бе блокиран от Вертонген. Халфът обаче бе най-съобразителен и опита да прехвърли Лорис с нов удар, но Лорис изби в корнер.

54′

Джеси Лингард центрира в наказателното поле, където Погба нанесе опасен удар с глава, но Лорис спаси.

51′

Жълт картон за Али.

50′

Отново Де Хеа е последно препядствие пред гола! Стражът успя да избие удар с глава на Деле Али. Английският национал стреля с глава в десния ъгъл, но стражът се разтегна и изби.

Снимка 399940

49′

Спасяване на Де Хеа!! Деле Али изведе Хари Кейн отдясно в наказателното поле. Нападателят нанесе силен удар, който испанският вратар с крак успя да избие.

47′

Де Хеа лови слаб удар на Сон.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

44′

ГООООООЛ ЗА ЮНАЙТЕД!!! Погба пусна отличен извеждащ пас към Маркъс Рашфорд. Нападателят остана един на един с Вертонген и с удар по диагонала в левия ъгъл вкара за 1:0.

43′

Ламела заменя Сисоко.

Снимка 399942

35′

Разочароващ удар на Уинкс минава над вратата.

Снимка 399935

31′

Гол на Хари Кейн е отменен заради засада. Деле Али свали едно центриране, което нападателят прати във вратата, но бе зад отбраната.

25′

Кейн овладя топката след центриране от корнер и опита да нанесе силен удар, който бе блокиран от защитник.

12′

Лорис лови удар от близка дистанция на Рашфорд.

Снимка 399934

11′

Алдервейрелд не успя да изчисти центриране в наказателното поле. Топката стигна до Лингард, който стреля много неточно.

10′

Удар на Уинкс минава високо над вратата.

9′

Сон изведе Уинкс отляво, но халфът не успя да нанесе добър удар и прати топката покрай вратата.

8′

Спокойно начало на срещата. Пред двете врати липсват голови положения.

1′

Скип Перейра

Тотнъм приема Манчестър Юнайтед в дербито на 22-ия кръг на Висшата лига. Двубоят на "Уембли" започва тази вечер от 18:30 часа.

За "червените дяволи" това е най-сериозният тест след назначаването на Оле Гунар Солскяер. До момента тимът е с 5 поредни победи под ръководството на норвежеца, но все срещу опоненти, далеч от класата на "шпорите".

Бербатов ще гледа на живо дербито Тотнъм - Манчестър Юнайтед

Митко прогнозира голове и за двата тима

Манчестър ще бъде без наказания Ерик Байи, както и контузените Маркос Рохо и Крис Смолинг.

При успех днес гостите ще се изравнят по точки с 5-ия Арсенал и ще се приближи на 7 точки от Тотнъм.

В същото време лондончани ще търсят трета поредна победа над "червените дяволи". Тимът загуби последното си домакинство срещу Уулвс.

Мениджърът на домакините Маурисио Почетино няма да може да разчита на Ерик Дайър, Ян Вертонген, Виктор Уаняма и Дембеле.

Почетино: Сър Алекс е истинско вдъхновение, мениджър №1 в историята на футбола!