Димитър Бербатов вкара супер гол със странична ножица, а Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Уест Хем в третия кръг на Премиършип.
Миг магия от страна на българина му спечели овации на крака от феновете на "Олд Трафорд", а Уейн Руни и Луиш Нани се разписаха за първи път от месеци насам.
Юнайтед откри в 33-ата минута, когато Райън Гигс бе съборен в пенала, а Уейн Руни бе точен от бялата точка. Звездата на "червените дяволи" вкара първия си гол от 6 месеца насам и общо 14 мача, в които не бе поразявал вратата на съперника.
Бербатов и Нани изпуснаха добри възможности за гол, като особено фрапантен бе този на португалеца, който не успя от няколко метра. През втората част отново 18-кратните шампиони бяха господари на терена, а Луиш Нани се разписа след самостоятелна акция и силен шут с левия крак.
В 69-ата минута дойде и часът на Бербатов. Центриране от десния фланг стигна до българина, а тойс ефектна странична ножица препарира "героя" за Англия от Мондиала в ЮАР Робърт Грийн. Митко получи жълт картон, защото в радостта си след гола свали фланелката.
Малко по-късно Бербо бе заменен и обра овациите на публиката, а до края на мача Юнайтед спести сили за следващите важни мачове. Тимът от "Олд Трафорд" събра 7 точки след три кръга.
Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, Рафаел, Видич, Еванс, Евра, Флетчър, Скоулс, Валенсия, Нани, Бербатов, Руни;
Уест Хем: Грийн, Фубер, Габидон, Ъпсън, Илунга, Нобъл, Паркър, Барера, Дайър, Коул, Пикион.
хурo
на 28.08.2010 в 20:25:17 #72Saso
на 28.08.2010 в 20:25:07 #71Не беее вие все сте правилните бре... по-правилни от Господ... един път признайте, че сте евроидиоти - цела Европа ви знае
Pisatel
на 28.08.2010 в 20:25:05 #70Значи когато става дума за Левски, имало значение само моментната форма. А когато става дума за ЦСКА, има значение не само моментната форма ами какво било станало година след това... или няма... в зависимост как да се изкара противника ГРАНД
Pisatel
на 28.08.2010 в 20:23:09 #69Ако има значение какво е станало след това, Оксер, Марсилия и Шалке играха в ШЛ. А тулуза се спаси в последния кръг

Pisatel
на 28.08.2010 в 20:21:43 #68214. SS 3 | 28.08.2010 23:20 Нали нямало значение какво е станало след това.... ЛИЦЕМЕР!
Тихомир Ушев
на 28.08.2010 в 20:21:35 #67@Европа, точно така, бях го пропуснал! Дори в последните години главно български играчи са били в основата на моментните проблясъци на клубните ни отбори.
Pisatel
на 28.08.2010 в 20:21:13 #663ащото в Уикипедия никой не може да си пише каквото си иска

Saso
на 28.08.2010 в 20:20:49 #65И продължава големото говедо в рогИ от ПодуЯне
Тихомир Ушев
на 28.08.2010 в 20:19:46 #64@Седмозвездев, напълно си прав, тогава бях възмутен от начина, по който феновете на ЦСКА третираха Бербатов (а сега се прекланят пред доста от чужденците в техния отбор), но за съжаление и агитката на "Левски" постъпи доста жестоко с Ники Михайлов, псувайки го заради една грешчица срещу Вердер. Като цяло футболното фенство е доста често в ущърб на българския национализъм.
Pisatel
на 28.08.2010 в 20:19:25 #63201. Saso | 28.08.2010 23:17 КРЕТЕН
В Уикипедия, аз мога да напиша, че САСо е олигофен. И в моя случай няма да е лъжа

ico17
на 28.08.2010 в 20:19:03 #62Да хурка!
Пипа я и играе!

Pisatel
на 28.08.2010 в 20:18:18 #61Рома и Фулъм все едно се напъваха да играят с титулярите
А Фулъм бяха 10-ти в Англия тогава. Нали нямало значение какво е станало след това
Няма значение че след това стигнаха до финал, те бяха 10-ти, а Рома 5-ти. 
Saso
на 28.08.2010 в 20:17:48 #60http://wiki.answers.com/Q/Why_is_the_Levski_Sofia_team_referred_to_as_Euroidiots&alreadyAsked=1&rtitle=Why_LevskiSofia_are_referred_to_as_Euroidiots Какво пише тук бре, какво?
Тихомир Ушев
на 28.08.2010 в 20:17:20 #59И още нещо - феновете на "Левски" критикуват Бербатов, но при положение, че в техния отбор офанзивните позиции са изцяло заети от чужденци, те не са в състояние да предложат българска алтернатива от техния отбор.
RMCF
на 28.08.2010 в 20:16:34 #58ПРОСТИЯ СЪСЕЛ33 ПИТА ДАЛИ 7-0 ЗНАЧИ НЕЩО ИЛИ НИЩО, НО АКО ГО ЗАПИТА НЕГО ЧОВЕК КАКВО ЗНАЧИ 8-0 (ОСЕМ НА НУЛА!) КРАЙ ГР.ОСЪМ И РЕКА ОСЪМ СЕ НА НУЛА... СЪСЕЛЯ ЩЕ СИ ТРАЙКА ДРИСЛЮТО
ЗА 7-1, 7-2 ПЪК НИТО ДУМА НЕ БИ ОБЕЛИЛ ТЪПАКА
ИНАЧЕ 7-0 ОТ ЛИОН МУ Е ПРОБЛЕМ ...
ЗНАЧЕЛО ЛИ НЕЩО
ПОСМЕЙТЕ СЕ НА ТЪПАКА, ПОСМЕЙТЕ СЕ НА ДРИСЛИВИЯ СОПОЛАНКО СС3 
хурo
на 28.08.2010 в 20:16:27 #57Бербатов показва световна класа в отбор от топ 5 в света!
Pisatel
на 28.08.2010 в 20:16:04 #56Викинг на кое място бяха през онзи сезон

Тихомир Ушев
на 28.08.2010 в 20:14:55 #55Поздравления за Бербо, много жалко, че бе прогонен от националния ни отбор. Относно дискусиите, които се заформиха: "Левски" се представи добре, но за мой ужас набутаха натурализираните си в национала на България и издразниха доста неутрални българи. Не забравяйте обаче, че най-големите успехи на родния футбол (постигнати само с български играчи и то в Шампионската Лига) не бяха надминати.
Pisatel
на 28.08.2010 в 20:14:40 #54182. SS 3 | 28.08.2010 23:11 Ами когато отстранихте Леверкузен, те бяха 10-ти
Значи са слабаци и те.
Съсел, след 2 кръга, вие бяхте 16-ти, Клифтънвил трябва да се срамуват че са отпаднали от вас май

ico17
на 28.08.2010 в 20:14:14 #53съсел3,за мен по тъп в форума от теб няма!Не изпускам повод да ти го подсетя...Поздрави на истинските фенове на отборите си,успех на Левски и Цска!