Отборът на Суонзи записа първата си победа в английското футболно първенство през новия сезон.

"Лебедите" спечелиха гостуването си на видимо обезверения от старта на кампанията насам състав на Кристъл Палас.

Гостите се наложиха с 2:0, след попадения на Ейбрахам и Аю. Първият се разписа минута преди почивката, а вторият бе точен 3 минути след нея.

Снимка 309606

Така Суонзи вече разполага с 4 пункта в актива си, с които застава в средата на таблицата с временното класиране. Палас е предпоследен, без актив до момента.

Подобна е ситуацията и на тима на Уест Хем, който бе надигран с 0:3 от Нюкасъл.

Манчестър Сити победи Борнемут

Сити получи Гола на годината в Англия, обърна Борнемут извън добавеното време (ВИДЕО)

Спорът между двата тима завърши при резултат 1:2

Попаденията за завърналия се в елита състав вкараха Хоселу (36'), Кларк (72') и Митрович (86').

Това бяха първите точки за "свраките" след изкачването им сред най-добрите тимове на Острова.