Фулъм записа драматична загуба от Нюкасъл в мач от 32-ия кръг на Висшата лига. „Котиджърс" загубиха като гост с 0:1 в самия край на мача. Така лондонския тим прекъсна серията си от пет мача без загуба.

80 минути за отбора на Мартин Йол записа Станислав Манолев, който игра прилично, но не се отличи с нещо запомнящо се.

На върха на атаката бе Димитър Бербатов, който често се връщаше да помага и в защита.

Най-чистото положение в мача за Фулъм бе на Бербатов. Точният му удар с глава в 68-ата минута обаче бе избит брилянтно от Тим Крул.

В последните минути "свраките" натиснаха и в крайна сметка стигнаха до победата след гол на Папис Сисе в 93-та минута.

Сенегалският нападател овладя добре една топка в наказателното поле и преодоля Марк Шварцер, за да зарадва зрителите на "Спортс Дайрект Арина".

По този начин Нюкасъл събра 36 точки и се отдалечи на пет от изпадащите, докато Фулъм остава на 10-то място с 39 точки.

НЮКАСЪЛ - ФУЛЪМ 1:0
1:0 Сисе 93'

НЮКАСЪЛ: Крул, Сантон (17 - Анита), Симпсън (81 - Кемпбъл), Янга-Мбива, Тейлър, Кабай, Сисоко, Гуфран (69 - Ш. Амеоби), Хонас, Марво, Сисе

ФУЛЪМ: Шварцер, Рийзе, Сендерос, Хангеланд, Ритер, Карагунис, Дъф, Манолев (81 - Родайега), Ено (51 - Фримпонг), Бербатов, Руис