Тотнъм загуби драматично от Саутхемптън с 2:3 в интересен мач от 24-ия кръг на Висшата лига.

Домакините поведоха в 18-ата минута на мача с автогол на Ян Беднарек, но само пет минути по-късно албанският национал Армандо Броя изравни за 1:1.

През второто полувреме, въпреки дебюта на новите подсиления на Тотнъм Деян Кулушевски и Родриго Бентанкур, имаше много вълнения, спорове и голове.

Хюнг Сон-Мин даде преднина на Тотнъм в 70-ата минута, въпреки че отборът на Саутхемптън протестира бурно.

Манчестър Сити победи Брентфорд с 2:0 във Висшата лига

Манчестър Сити продължава по план към титлата след рутинна победа

Вече водят с 12 точки

В 80-ата минута Елиунуси бе оставен сам в наказателното поле и засече с глава много добро центриране на Уорд-Праус отдясно.

Само две минути след това Саутхамптън стигна до пълен обрат след като Адамс засече с глава подобно центриране на Уорд-Праус.

В 94-тата минута попадение на Бергвайн бе отменено след намесата на ВАР заради засада.