Хъдърсфийлд е поредният тим от Висшата лига, който приключи прекалено рано с участието си в турнира за Купата на Англия. "Териерите" нямаха необходимата мотивация и загубиха визитата си на Бристол Сити с 0:1.

Домакините дочакаха своя момент в 72-ата минута, когато в прегръдките на своите колеги попадна Браунхил. До края хората на Давид Вагнер се опитаха да стигнат поне до ремито, но експерименталната му селекция се провали с гръм и трясък.

Арсенал продължава напред за ФА Къп след победа над Блекпул

Младоците на Арсенал не допуснаха грешка срещу 11-ия в Лига 1

"Топчиите" елиминираха Блекпул след победа с 3:0

Подобна съдба можеше да има и Нюкасъл. "Джордитата" приеха у дома добре познатия тим на Блекбърн и до 84-ата минута губеха с 0:1. Селекцията на Рафа Бенитес се оказа догонваща в резултата, когато Дек смълча 36 440 души на "Сейнт Джеймс Парк".

Снимка 398503

"Свраките" все пак се добраха до преиграване, а в ролята на спасител се превърна Мат Ричи, отбелязал от дузпа за 1:1.

Кристъл Палас също си имаше ядове с непретенциозен опонент. "Орлите" трябваше да чакат до 86-ата минута, за да отстранят с едно попадение четвъртодивизионния Гримзби Таун. Човекът, който донесе радост на "Селхърст Парк" се казваше Джордан Аю.

Челси отстрани Нотингам Форест за ФА Къп

Челси отстрани Нотингам за ФА Къп в прощалния мач на Сеск Фабрегас, испанецът пропусна дузпа