Портмсут победи с 2:0 тима на Бристол Сити, в среща от турнира за ФА Къп. По този начин те продължават в следващия кръг. Попаденията за тима на Томи Адамс отбелязаха Питър Крауч в 38-ата и хърватинът Нико Кранчар в 88-ата минута. Отборът на Бристол изпусна и дузпа в последната минута на мача.

Един от смятаните за оспорвани сблъсъци – Бирмингам – Уулвърхемптън завърши с категоричен успех с 0:2 на „вълците” като гост. Двата тима се срещнаха за първи път, тъй като насроченият за 3 януари мач помежду им бе отложен тогава.

Светослав Тодоров за пореден път остана на резервната скамейка за Чарлтън, при успеха на неговите съотборници над Норич с 1:0 като гост. В следващия кръг лондончани ще се изправят срещу Шефийлд Юн, победил Лейтън с 4:1.