С гол в добавеното време Челси измъкна равенство 3:3 като гост на Уест Бромич Албиън в двубой от третия кръг на английската Висша лига.

Двата отбора изиграха едно от най-странните първи полувремена, защото домакините нанесоха три тежки удара (два гола на Калъм Робинсън и попадение на Кайл Бартли) още до 28-ата минута, макар да бяха тотално надиграни от "сините".

Логиката на стадион "Дъ Хоутърнс" започна да се завръща след почивката, когато Мейсън Маунт (55 минута) и Калъм Хъдсън-Одой (70 минута) върнаха интригата. В 93-ата минута Тами Абрахам донесе заслужената точка на своите.

Челси се качи на шесто място с актив от 4 точки, докато Уест Бромич Албиън излезе от опасната зона и вече е 15-и с една точка.

Шампионските амбиции на Евертън се увеличават, "карамелите" надвиха и Кристъл Палас