Нотингам Форест постигна втора победа във Висшата лига този сезон, като шокира Ливърпул с триумф с 1:0.

Гостите бяха в серия от три поредни победи във Висшата лига, но трябваше да си тръгнат от града на Робин Хууд без нищо, след като Тайво Авоний вкара единствения гол в 55-та минута. Домакините пропуснаха още няколко изгодни положения, с което можеха да направят успеха си по-изразителен.

Маурисио Почетино е отказал на Астън Вила, чака по-добро предложение

Аржентинецът за последно водеше ПСЖ

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп направи доста промени в тима си заради изобилието с контузени футболисти.

Борещият се отбор на Нотингам Форест поведе в 55-ата минута с гол на Тайво Авонии, а Салах, Фирмино и останалите не намериха начин да отвърнат.

След този триумф Нотингам Форест напусна дъното на таблицата, а Ливърпул е на седма позиция с 16 точки.