Лийдс бе елиминиран от турнира за ФА Къп. Отборът записа неприятна за феновете си загуба от Кроули Таун в среща от третия кръг на надпреварата.

Тимът на Марсело Биелса бе повален с 0:3, което бе далеч от прогнозите на специалистите на Острова преди началото на битката.

Експерименталният състав на специалиста записа сравнително добро първо полувреме, в което дори имаше и две възможности за отбелязване на гол.

Снимка 513159

Източник: Twitter

През втората част обаче всичко рухна за отбора на Биелса, като шест минути след паузата Николас Царула вкара за 1:0 и зарадва скамейката на домакините.

Само три минути по-късно Нейдсан бе точен за 2:0, предизвиквайки неприятна гримаса по лицето на наставника на гостите.

Снимка 513158

За капак Лийдс допусна още едно попадение във вратата си, като Джордан Тъниклиф вкара за крайното 3:0.

Така Кроули Таун продължава в следващия етап от турнира.