90′
Турнир: Англия ФА Къп Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! МАН СИТИ ПОБЕДИ УЕСТ ХЯМ И ПРОДЪЛЖАВА В СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ НА ФА КЪП!

83′

ГОЛ ЗА МАН СИТИ! Джон Стоунс засече с глава от корнер, топката се отби в играч на Уест Хям, който бе на голлинията, но в крайна сметка тя е преминала с целия си обем линията и попадението бе зачетено!

81′

Фегули намери добре Флечър, който обаче се засуети и не успя да се измъкне от отбраната на Ман Сити като по този начин загуби топката.

76′

Делф замени Яя Туре.

75′
Снимка 271694

72′

Aнтонио е заменен от Флечър.

68′

Де Бройне е заменен от Гарсия.

64′

Ман Сити не се отказва да търси ново попадение, въпреки че води уверено в резултата.

59′

Пайе замени Лансини за домакините.

58′

Давид Силва е заменен от Нолито

50′

ГОЛ ЗА МАНЧЕСТЪР СИТИ! Гостите решават всичко в мача след като Яя Туре шутира, а Серхио Агуеро засече отблизо. Това е 153-ти гол за Кун с екипа на "гражданите"!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ! БЕЗ ПРОМЕНИ В ДВАТА СЪСТАВА.

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! МАН СИТИ ВОДИ С 3:0!

43′

ТРЕТИ ГОЛ ЗА МАН СИТИ! Стърлинг намери Давид Силва, испанецът нямаше какво да направи, останал сам, освен да вкара от близо разстояние!

41′

ГОЛ ЗА МАН СИТИ! Бакари Саня центрира майсторски, Стърлинг не успя да засече топката, но това направи Нордвайт, който си вкара автогол!

35′

Фегули направи непростим пропуск! След удар на Антонио, Кабайеро спаси с една ръка, а Фегули засече отблизо, но не успя да насочи от няколко метра и топката вместо в мрежата, се озова в аут!

32′

Яя Туре изпълни майсторски, вратарят усети ъгъла, но не успя да спаси - 1:0 за МАНЧЕСТЪР СИТИ!

31′

Огбона фаулира Сабалета. Съдията Оливър отсъди дузпа, но бе доста спорно дали играчът на домакините вложи умисъл в действията си!

30′

Агуеро намери топката отлично и стреля от воле, вратарят спаси с една ръка! Топката отиваше точно под гредата.

25′

Агуеро овладя в наказателното поле, Стърлинг чакаше подаване около точката на дузпата, но Кун не съумя да отиграе добре и провали обещаващата атака.

23′

Играта се развива предимно в центъра на терена. Реферът Майкъл Оливър позволява по-свободна игра, но нарушенията са са малко.

14′

Кевин де Бройне центрира в наказателното поле, но от точката на дузпата играч на домакините изби.

12′

Давид Силва стреля мълниеносно след като бе намерен от Клиши, но вратарят улови. Отличен шанс за гостите да поведат!

10′

"Гражданите" налагат дълбока преса, което пречи на "чуковете" да изнасят топката.

5′

Спокойно начало на мача, без сериозни положения пред двете врати.

1′

24 Флечър 9 Нолито

Уест Хям посреща Манчестър Сити в мач от 1/32 финалите на ФА Къп. Срещата на "Лондон Стейдиъм" стартира в 21:45 часа.

Мениджърът на домакините Славен Билич няма да може да разчита на Шейку Кояте и Андре Ая, които заминаха за Купата на африканските нации, докато Диафра Сако, Джеймс Колинс, Артър Масиаку, Алваро Арбелоа и Гьокхан Торе са контузени.

Все пак добрата новина е, че защитниците Сам Байръм и Рийс Оксфорт са възстановени и готови за игра.

Мениджърът на Ман Сити Хосеп Гуардиола похвали турнира като обяви, че в него има магия.

"В Бундеслигата традицията на Купата е специална. Чух, че тук е още по-специална, защото отборите от ниските дивизии могат да победят големите тимове. Това е вълнуващо. Нямам търпение", заяви Гуардиола.