Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА НА "ОЛД ТРАФОРД"! МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД СПЕЧЕЛИ СРЕЩАТА С 3:1!

89′

ГОООЛ ЗА СЪНДЪРЛАНД! ФАБИО БОРИНИ УСПЯ ДА ОТБЕЛЕЖИ ПОЧЕТНО ПОПАДЕНИЕ ЗА "ЧЕРНИТЕ КОТКИ"!

88′

Жълт картон за Хенрих Мхитарян.

86′

На мястото на разочарования Дидие Ндонг влиза бившия играч на Юнайтед - Доналд Лов.

84′

ГООООООООООЛ! МХИТАРЯН ПРАВИ РЕЗУЛТАТА КЛАСИЧЕСКИ! 3:0 ЗА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД СЛЕД БРИЛЯНТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА АРМЕНЕЦА!

82′

Андер Ерера излиза и на негово място се появява Маруан Фелайни.

80′

ГООООООООЛ! 2:0 за МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД! ПОЛ ПОГБА СЕ ОСВОБОДИ ОТ ОТБРАНАТА НА СЪНДЪРЛАНД И ПОДАДЕ НА ЗЛАТАН ИБРАХИМОВИЧ, КОЙТО БЕ ТОЧЕН ВЪВ ВРАТАТА НА "ЧЕРНИТЕ КОТКИ"!

72′

Антони Марсиал заменя Хуан Мата.

69′

Футболистите на Съндърланд сякаш се посъбудиха и Аничебе дори успя да играе с глава в наказателното поле на Манчестър Юнайтед.

67′

В последните минути срещата се играе само в половината на Съндърланд.

64′

Невероятно спасяване на Пикфорд, който изби удара на Златан Ибрахимович към своята врата с десния си крак и запази шансовете на "черните котки" да достигнат до изравняване на резултата.

61′

Хенрих Мхитирян се завръща на терена и заменя Джеси Лингард, след като пропусна два мача на "дяволите" заради контузия, която получи срещу Тотнъм.

60′

Фабио Борини получава жълт картон след като умишлено изблъска Андер Ерера.

53′

Камерите на "Олд Трафорд" уловиха на трибуните и легендарния мениджър на "червените дяволи" - сър Алекс Фъргюсън, който почти не пропуска мач на Юнайтед след своето оттегляне.

50′

И Златан Ибрахимович записва името си при пропуските в този сблъсък. Хуан Мата успя да се измъкне от отбраната на Съндърланд и да изведе шведа, но ударът на Ибра бе неточен.

49′

Пореден неуспешен удар на Погба! Никакъв късмет няма днес халфът. Този път французинът опита удар с глава, но топката мина над гредата.

47′

Силни първи минути и на втората част на срещата за Манчестър Юнайтед. Две успешни атаки успяха да направят възпитаниците на Моуриньо, но защитата на Съндърланд бе безпогрешна.

46′

И двамата мениджъри не са направили никакви смени в своите състави.

45′

МАРТИН АТКИНСЪН ДАВА НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ НА ДВУБОЯ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКАТА С АВАНС ОТ ЕДИН ГОЛ, ДЕЛО НА ДЕЙЛИ БЛИНД!

44′

Нова възможност за тима на Жозе! Хуан Мата бе фаулиран много близо до наказателното поле на Съндърланд.

40′

Златан Ибрахимович има претенции за дузпа след сблъсък с Аничебе, но такава не бе отсъдена.

39′

ГООООООООЛ! Дейли Блинд бележи за Манчестър Юнайтед!

36′

Нов пропуск на сметката на Пол Погба! Халфът на "дяволите" отново пробва силен удар, но топката мина над гредата.

34′

Домакините все по-често се намират в наказателното поле на съперника, но футболистите на Моуриньо не демонстрират нищо впечатляващо.

27′

Ужасяващи пропуски от футболистите на Съндърланд. Давид Де Хеа се намеси и при двата удара и "черните котки" не успяха да поведат в резултата.

25′

Нова възможност за Юнайтед! Пол Погба опита далечен удар, но нацели гредата.

21′

Равностоен мач на "Олд Трафорд" през първите 20 минути на срещата.

20′

Невероятно спасяване на Де Хеа след изпълнението на прекия свободен удар!

Снимка 269952

19′

Жълт картон за Дейли Блинд, който фаулира Аничебе.

17′

Отбраната на Юнайтед изпусна Дефоу, който успя да нанесе силен удар, но той мина много встрани от вратата.

11′

Първа опасна атака за "черните котки" след изпълнение на корнер. Съндърланд предизвика объркване в наказателното поле на "дяволите", но все пак топката бе изчистена от защитата на Юнайтед.

9′

Добри новини за Дейвид Мойс: след лекарската помощ Аничебе ще може да продължи участието си в мача, въпреки че все още изпитва болка в рамото.

8′

Аничебе получи травма след единоборство с Валенсия и най-вероятно ще се наложи да бъде заменен принудително.

Снимка 269950

7′

Нова атака на "червените дяволи", Майкъл Карик опита удар от далечна дистанция, но бе неуспешен.

5′

Юнайтед убедително се е настанил в наказателното поле на Съндърланд, но стражът на "черните котки" бе безпогрешен след удар на Погба.

2′

Силни първи минути за домакините.

1′

Маркъс Рашфорд Елиът Емблътън

Настъпи най-дългоочакваният ден в годината за всички футболни фенове - Боксинг дей. Днес Манчестър Юнайтед приема на "Олд Трафорд" Съндърланд като безспорен фаворит в тази среща от 18-я кръг във Висшата лига.

Бившият мениджър на "дяволите" и настоящ на "черните котки" - Дейвид Мойс за първи път се завръща на "Театъра на мечтите" след неуспешната кампания през сезон 2013/2014, след като замени сър Алекс Фъргюсън начело на Юнайтед.

Двата отбора са се изправяли помежду си 30 пъти, а Съндърланд е излизал като победител само в 3 от двубоите. "Черните котки" са записали цели 21 загуби от "червените дяволи", докато равенствата са 6.

Жозе Моуриньо ще може да разчита на Хенрих Мхитарян, който получи травма в мача срещу Тотнъм, спечелен от възпитаниците на Специалния с 2:0. В лазарета на Юнайтед пък остава Люк Шоу. В състава на Съндърланд ще отсъстват Родуел, Гъч, Кетърмоул, Кирхоф, Макнеър и Уотмор, като всички те са контузени. Доналд Лов, който бе част от отбора на Манчестър, може да се появи на терена днес, докато Дейвид Мойс няма да може да се възползва от услугите на Аднан Янузай, който също носеше екипа на "дяволите" и няма право да играе срещу Юнайтед заради клауза в договора си за наем.

Юнайтед е в страхотна серия от 4 поредни победи, докато техният противник е записал на сметката си само 2 победи за последните 5 мача. Освен това "дяволите" са единственият отбор, спечелил най-много от срещите си на Боксинг дей - общо 18.